Nocny Bieg po Pszczynie. W sobotę wystąpią utrudnienia w ruchu

Pszczyna10.10.2017, 13:03

W najbliższą sobotę, 14 października, na terenie Pszczyny odbędzie się II Nocny Bieg po Pszczynie. Od godz. 18.50 mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w ruchu.  

Początkowo biegacze przebiegną drogami asfaltowymi. Trasa prowadzi z rynku w kierunku ulic Chrobrego, Kopernika, Kościuszki, Placu Wolności i Zwycięstwa, 3-go Maja (przecięcie Dworcowej), alei parkowej do ul. Katowickiej. Na wysokości Muzeum Militarnych Dziejów Śląska biegacze poruszać się będą w dalszym ciągu alejkami parkowymi. Po przekroczeniu ul. Żorskiej trasa wiedzie wzdłuż Pokazowej Zagrody Żubrów do pola golfowego. Po przekroczeniu DW 933 zawodnicy udadzą się w kierunku Muzeum Zamkowego. Na wysokości Stajni Książęcych należy skierować się ul. Warowną w kierunku pszczyńskiej starówki.

To już drugi Nocny Bieg po Pszczynie, czyli Lotani po ćmoku. Cała kwota wpłacona tytułem wpisowego będzie przeznaczona na budowę hospicjum Ojca Pio w Pszczynie. Przed biegiem wolontariusze będą też prowadzili zbiórkę na ten cel. Start o godz. 19.00.

W tym roku przy zapisach można wybrać bieg na dystansie 6700 metrów lub marsz nordic walking na tym samym dystansie.  Szczegółu TUTAJ

Trasa Nocnego Biegu po Pszczynie

Reklama

jack

T G+ F

Zobacz także

Trenuj razem z nami!
Trenuj razem z nami!
Zapisz się na Bieg Pawłowicki
Zapisz się na Bieg Pawłowicki
gorący temat
Szpital w Pszczynie: NFZ zaprasza powiatową spółkę do rokowań
Szpital w Pszczynie: NFZ zaprasza powiatową spółkę do rokowań
Nowe oświetlenie na Słonecznej
Nowe oświetlenie na Słonecznej

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 19