fot. archiwum

Pobiegnij dla "Zameczku" w Rudołtowicach. Zapisy trwają

Goczałkowice-Zdrój04.09.2019, 14:17

W sobotę, 5 października odbędzie się Goczałkowicki Bieg Charytatywny „Rycerska Dyszka dla Zameczku”. Licząca 10 km trasa poprowadzona zostanie ulicami Goczałkowic-Zdroju. Celem imprezy jest wsparcie działalności „Zameczku” w Rudołtowicach.

Bieg wystartuje o godzinie 12.00 z parkingu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju. Biegowi towarzyszyć będzie marsz nordic walking na dystansie 5 km, który rozpocznie się o 12.10.  Od godziny 9.15 na terenie GOSiR-u będą odbywać się również biegi dziecięce. Podczas imprezy trwać będzie charytatywny kiermasz wyrobów podopiecznych Zameczku.

Zapisy na bieg oraz nordic walking trwają do 28 września na stronie sportsmaniacs.com
Wpisowe wynosi 50 zł. Zapisy do biegów dziecięcych przyjmowane będą bezpośrednio przed biegami w dniu zawodów. Udział w biegach dziecięcych jest bezpłatny.

W związku z biegiem występować będą utrudnienia w ruchu drogowym. Czasowo będą zamykane ulice, którymi prowadzi trasa, jak i wyjazdy z dróg bocznych.

Imprezę organizują Gmina Goczałkowice-Zdrój, goczałkowicki GOSIR, Centrum Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjne dla Dzieci i Młodzieży „Zameczek” w Rudołtowicach oraz firma Nexteer Automotive.

Wszelkie informacje i komunikaty oraz trasa biegu i marszu nordic walking dostępna jest na stronach internetowych Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój oraz GOSIR-u.

 (źródło: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju, UG Goczałkowice-Zdrój)

ar

T G+ F

Galeria

Zobacz także

Pobiegli dla
Pobiegli dla "Zameczku" w Rudołtowicach
Bieg w parku i pokaz NORDIC WALKING
Bieg w parku i pokaz NORDIC WALKING
Długoletnie pożycie małżeńskie par z gminy Pawłowice
Długoletnie pożycie małżeńskie par z gminy Pawłowice
Nowoczesny sprzęt w pracowniach PZS nr 1
Nowoczesny sprzęt w pracowniach PZS nr 1

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18