Halloween w Cinema City

29.10.2010, 16:30

Artykuł sponsorowany

Wampiry, demony, psychopaci, diaboliczne dzieci i upiory nawiedzą Cinema City w Halloween!

Kinami Cinema City zawładną demoniczne moce. W ostatni piątek października 29. października od godz.: 21:00 zaoferuje swoim widzom prawdziwie mrożące krew w żyłach maratony z siejącymi postrach bohaterami horrorów. Pikanterii mrocznym maratonom dodadzą halloweenowe dekoracje, co sprawi, że każdemu udzieli się upiorna atmosfera nadchodzącego święta.

Na ten niezwykły maraton mamy aż 5 podwójnych zaproszeń!

Aby zdobyć zaproszenie wystarczy przejść do serwisu KONKURSY.INFOPRES.PL i korzystając formularza przesłać do nas zgłoszenie.

Losowanie zaproszeń: 26. października o godz. 16.00

Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY


Repertuar:


Turyści, Koszmar z ulicy Wiązów, Bękarty Diabła


Cinema City Bielsko Biała (Gemini Park)

ul. Leszczyńskiego 20
Bielsko-Biała

Email: bielsko-biala@cinema-city.pl
Rezerwacja: (33) 485-39-39
Aż 15 różnych maratonów z horrorami, które nie pozwolą zmrużyć oka będzie czekało na wielbicieli scen grozy. Od 21:00 w piątek, 29 października amatorzy filmów grozy wyruszą w podróż do świata pełnego demonów i diabolicznych dzieciaków, wampirów i upiorów, psychopatów i sił zła wszelkiej maści. Klimat nie z tego świata dodatkowo podkręcony zostanie mrocznymi stylizacjami i halloweenowymi dekoracjami wnętrz kin Cinema City. Każdy, kto chce przez chwilę znaleźć się w innym wymiarze powinien zobaczyć, co szykuje się w kinach Cinema City na Halloween!

Koszmaru w 3D zaznają grozo-lubni widzowie Zielonej Góry. Zobaczą, jak Oszukać przeznaczenie i zajrzą do ponurych, obskurnych miejsc ludzkiej psychiki w siódmej części Piły. Kino w Gliwicach oblężone zostanie przez wampiry z różnych bajek, bynajmniej nie dla dzieci. Na widzów spadnie 30 dni mroku, ktoś wypowie przeraźliwe Pozwól mi wejść, a kto inny zapisze się w historii ludzkości jako największy bohater – w filmie Jestem Legendą. W Toruniu i Rybniku triumf święcić będzie Tarantino z Rodriguezem. Diaboliczne dzieciaki zawitają do Sosnowca, w Rudzie Śląskiej i Częstochowie poleje się morze krwi, a nad Łodzią zawiśnie zła aura. Krakowski Kazimierz zmierzy się z amerykańskimi remake’ami kultowych horrorów, a grupowa masakra przydarzy się widzom Bielsko-Białej. Warszawa i Gdańsk stawią czoło psychopatom, a Katowice z jednej strony poznają, co kryje się w ciemnych podziemnych tunelach podczas Zejścia, z drugiej dadzą się wciągnąć wraz z Wałbrzychem w obnażającą najgorsze instynkty psychologiczną grę w drugiej, trzeciej i siódmej części Piły. Filmy dla ludzi o mocnych nerwach zagra Poznań, który na tę noc będzie najbardziej hiszpańskim miastem na świecie – zagłębimy się w Labirynt Fauna, odwiedzimy Sierociniec i obejrzymy, co rejestruje kamera, gdy miga czerwone światełko i pojawia się napis Rec.

Takiego najazdu demonicznych sił zła, które opętają kina Cinema City jeszcze nie było. Halloween świętowany 29 października (piątek) od 21:00 zmrozi krew w żyłach nawet osobom o stalowych nerwach!
akm

T G+ F

Zobacz także

"Zakochany wilczek" z niespodzianką w Cinema City!
Uczcić Dzień Ojca w Cinema City!
Uczcić Dzień Ojca w Cinema City!
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18