" />
">

"Zakochany wilczek" z niespodzianką w Cinema City!

05.11.2010, 13:18

Artykuł sponsorowany

W piątek, 5 listopada br., na ekrany kin Cinema City wejdzie Zakochany wilczek, pełna akcji animacja 3D o parze młodych wilków z iście wilczym apetytem na przygodę! Każdy, kto w premierowy weekend (5-7 listopada) kupi bilet na ten film, dostanie dodatkowo kolorowe naklejki z wesołymi bohaterami trzeciej części Artura i Minimków!„Zakochany wilczek” to pełna akcji i humoru, urokliwa animacja trójwymiarowa, w której głównymi bohaterami są wilki z tego samego stada. Zajmują oni jednak kompletnie skrajne miejsca w hierarchii, co sprawia, że dzieli ich praktycznie wszystko.
Ona (Kate) jest samicą z grupy Alfa – wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On (Humphrey) pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z kumplami, spędzać czas na błogim lenistwie i przesiadywać z grającymi w gry video wiewiórkami. Kiedy jednak pewnego dnia oba wilczki zostają porwane przez strażników rezerwatu, muszą nauczyć się przezwyciężyć dzielące je różnice charakteru. Te dwie zupełnie odmienne osobowości połączy wspólny cel w postaci setek kilometrów przygód oraz nieśmiało rodzące się w tym czasie uczucie.

Jaka jest najlepsza recepta na fascynującą przygodę? To proste – trzeba wybrać się w podróż autostopem, skakać nad przepaścią, uciekać przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, a do tego poprzyglądać się gęsi grającej w golfa ze swym kaczym przyjacielem! Widzów „Zakochanego wilczka”, którzy w pierwszy weekend listopada wyruszą w trójwymiarową przygodę z uroczymi bohaterami tej pełnej akcji animacji, dodatkowo czeka jeszcze jedna miła niespodzianka. Wraz z biletami na „Zakochanego wilczka” dostaną kolorowe naklejki z postaciami z filmu „Artur i Minimki 3”. To niepowtarzalna okazja, aby przenieść bajkową krainę Minimków do swojego domu!

Premiera „Zakochanego wilczka” w Cinema City już 5 listopada (piątek). Wybierając się na ten film podczas premierowego weekendu, nie zapomnij odebrać w kasie kolorowych naklejek z wesołymi bohaterami trzeciej części filmu „Artur i Minimki”!

akm

T G+ F

Galeria

Zobacz także

Shrek powraca do Cinema City!
Shrek powraca do Cinema City!
Uczcić Dzień Ojca w Cinema City!
Uczcić Dzień Ojca w Cinema City!
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18