Uczcić Dzień Ojca w Cinema City!

23.06.2010, 14:23

Artykuł sponsorowany

Tacie niespodziankę i zabrać go na film do Cinema City! Wspólnie spędzony czas, masa rozrywki i niezapomniane chwile, łączące pokolenia, pozostaną na długo w pamięci całej rodziny!


Niedawno był Dzień Dziecka, a jeszcze wcześniej Dzień Matki. Nadszedł czas i na Ojców!
23 czerwca, w środę, wszyscy Tatusiowie mają swój szczególny dzień. Aby dać wyraz ciepłym uczuciom w stosunku do własnego Ojca, nie trzeba wiele. Wystarczy zabrać go do jednego z kin Cinema City i spędzić niezapomniane chwile, pełne szczęścia, rozrywki i relaksu.

Po raz pierwszy Dzień Ojca obchodzili mieszkańcy miejscowości Spokane w Stanach Zjednoczonych, 19 czerwca 1910 r. Zainicjowała to święto Sonora Louise Smart Dodd, chcąc oddać hołd swemu ojcu, który po śmierci żony samotnie wychował sześcioro dzieci.

W Polsce Dzień Ojca zaczęto obchodzić w 1965 roku. Niezmiennie, przez ponad 40 lat, 23 czerwca ojcom w Polsce sprawia się drobne prezenty i przyjemności. Niewątpliwie znakomitą niespodzianką dla każdego Taty będzie wspólne pójście z rodziną na film do Cinema City. Zróżnicowany repertuar, obejmujący zarówno filmy akcji, komediowe, sensacyjne, obyczajowe, familijne, jak i thrillery, sprawi, że każdy znajdzie film zgodny ze swoimi upodobaniami.
Niewiele trzeba, aby najbliższa osoba poczuła się kochana i doceniona. Zaproszenie na rodzinne wyjście do kina to raptem drobny gest, który dostarczy bezcennych i niezapomnianych przeżyć.

Niezapomniane, wspólnie spędzone chwile radości w kinach Cinema City, najlepszym prezentem na Dzień Ojca – w środę, 23 czerwca!


Szczegółowy repertuar na stronie: www.cinema-city.pl

Cinema City Bielsko Biała (GeminiPark)

ul. Leszczyńskiego 20
43-300 Bielsko-Biała
Email: bielsko-biala@cinema-city.pl
Fax: (33) 485-39-02

Rezerwacja telefoniczna:

(33) 485-39-39

akm

T G+ F

Zobacz także

"Zakochany wilczek" z niespodzianką w Cinema City!
Shrek powraca do Cinema City!
Shrek powraca do Cinema City!
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18