(fot. archiwum)

XXIV Dni Goczałkowic

Goczałkowice-Zdrój09.06.2019, 00:00

Trio My3, Michał Szczygieł, Grzegorz Poloczek oraz Stefano Terrazzino wystąpią podczas XXIV Dni Goczałkowic, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca.

Zabawa dla całych rodzin, dobra muzyka, atrakcje dla najmłodszych, szereg ciekawych imprez towarzyszących – początek czerwca to tradycyjnie czas na święto gminy Goczałkowice-Zdrój, które odbędzie się na terenie przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Pierwszy dzień imprezy (sobota) będzie dniem młodzieżowym. Na scenie zaprezentuje się zespół My3. To niezwykle popularne wśród dzieci i nastolatków trio, składające się z trzech dziewczyn, które prowadzą także telewizyjny program muzyczny.

Gwiazdą wieczoru będzie Michał Szczygieł, finalista siódmej edycji programu „The Voice of Poland”. Znany jest z przeboju „Nic tu po mnie”, który dotarł na szczyty wielu list przebojów.

Niedziela, 9 czerwca będzie dniem rodzinnym. Wszystkich uczestników imprezy rozbawiać będzie Grzegorz Poloczek. To znany śląski piosenkarz i kabareciarz, były członek Kabaretu Rak.

Wieczorem w świat włoskiej piosenki zabierze Stefano Terrazzino, piosenkarz i tancerz znany z programu „Taniec z gwiazdami”.

Dni Goczałkowic to także m.in. występy przedszkolaków, Goczałkowickie Potyczki Rodzin, szereg imprez towarzyszących.

(źródło: Gmina Goczałkowice-Zdrój)

KK

T G+ F

Zobacz także

Dni Goczałkowic - niedziela
Dni Goczałkowic - niedziela
Dni Goczałkowic
Dni Goczałkowic
Alarm przeciwpowodziowy odwołany
Alarm przeciwpowodziowy odwołany
Nie będzie dofinansowań do odnawialnych źródeł energii
Nie będzie dofinansowań do odnawialnych źródeł energii

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18