(fot. powiat)

„Uskrzydlony”. Zgłoszenia kandydatów do końca maja

Powiat19.05.2020, 07:33

Kandydatów do Wyróżnienia Starosty Pszczyńskiego dla Osób z Niepełnosprawnościami „Uskrzydlony” można zgłaszać do 29 maja. Warto wskazać osoby z niepełnosprawnościami, które mogą być wzorem dla innych.

- W powiecie pszczyńskim nie brakuje osób, które przełamują bariery własnej niepełnosprawności. Swoją aktywnością zawodową, sportową, kulturalną lub społeczną nie tylko inspirują, ale także udowadniają, że niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem - mówi Barbara Bandoła, starosta pszczyński, dziękując za zgłoszenia, które już trafiły do starostwa.

Termin przyjmowania zgłoszeń został wydłużony do 29 maja. Rozstrzygnięcie i wręczenie wyróżnienia nastąpi w bezpiecznym czasie.

Co trzeba zrobić, aby zgłosić swoją propozycję?

Wystarczy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy. Ważne, aby podać dane kandydata m.in. imię, nazwisko, rodzaj jego niepełnosprawności, wiek. Konieczne będzie także krótkie przedstawienie jego życiorysu, tego jak radzi sobie na co dzień. W jakiej dziedzinie się rozwija, na jakiej płaszczyźnie działa. Jakie ma sukcesy? Dlaczego wytypowana osoba jest wyjątkowa?

Gotowy wniosek wraz ze zgodą kandydata na jego zgłoszenie należy w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Uskrzydlony” wrzucić do skrzynki w budynku Starostwa Powiatowego w Pszczynie bądź przesłać pocztą (liczy się data stempla pocztowego).

Aby w tej trudnej sytuacji uprościć procedurę zgłaszania kandydatów, przyjmowane będą również zgłoszenia, w których zaznaczone zostanie otrzymanie ustnej zgody kandydata z jednoczesną informacją, że zgoda pisemna zostanie dostarczona w późniejszym terminie. Dopuszczamy także możliwość mailowego przysyłania zgłoszeń na adres: k.granda@powiat.pszczyna.pl

W razie pytań, organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny, nr tel. 32 449 23 98.

(źródło: powiat)

KK

T G+ F

Zobacz także

Przedłużono termin składania zgłoszeń do Wyróżnienia „Uskrzydlony”
Przedłużono termin składania zgłoszeń do Wyróżnienia „Uskrzydlony”
Zgłoś „Uskrzydlonego”!
Zgłoś „Uskrzydlonego”!
„Cała Polska czyta dzieciom”
„Cała Polska czyta dzieciom”
Ponad 12 mln zł już u lokalnych przedsiębiorców
Ponad 12 mln zł już u lokalnych przedsiębiorców
375 zakażeń w powiecie pszczyńskim
375 zakażeń w powiecie pszczyńskim
Plenerowe Kino Skansenowe
Plenerowe Kino Skansenowe

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18