Straszny koncert w "13"

30.11.2012, 09:54

Pszczyna

Taki koncert zdarza się raz na kilka lat. Inspirujący się horrorami i występujący niezwykle rzadko Zombie Strippers from Hell” zagoszczą w Klubie 13”. To trzeba usłyszeć i zobaczyć!


Koncert odbędzie się w piątek, 30 listopada w Klubie 13”. Początek o godz. 19.00. Bilety za 10 zł do nabycia w sekretariacie Pszczyńskiego Centrum Kultury oraz przed koncertem.

Zombie Strippers from Hell” to projekt muzyczny zawiązany w 2010 roku na Śląsku. Powołany z miłości do horrorów, dobrej zabawy i przede wszystkim w hołdzie dla wspaniałej rockowej muzyki z ery Kasprzaka”, Internationala” i firmy Takt”. Od początku swego istnienia ...Strippersi...” biorą na warsztat i przetwarzają utwory ze swoich ulubionych horrorów (House of 1000 Corpses”, Pet Sematary”, House on the Haunted Hill”...). Nie stronią też od numerów wykonawców takich jak Bad Religion, Billy Idol, Blur, Marilyn Manson, Pink Floyd.
Skład niezmienne od 2010 roku tworzą: Mharo - gitara i urok rzucany, Dharo - perkusja i czar darowany, Wołek - bass i urok osobisty, Szewski - wrzask i bez uroku, Thadeosh - wrzask i urok plus czar, gościnnie Ashia - śpiew i urok przede wszystkim. W związku z licznymi obowiązkami zawodowo-imprezowymi zespół grywa ascetycznie” (bo napisać, że rzadko to tak, jakby nic nie napisać). Tak więc koncert w Pszczynie będzie wydarzeniem, choćby z tego właśnie względu. Kolejna okazja, żeby zobaczyć tych nieprzyzwoitych wariatów na żywca” pewnie prędko się nie zdarzy.

PCKul

jack

T G+ F

Zobacz także

 „Straszny Dwór”  na tarasach
„Straszny Dwór” na tarasach
Nie taki diabeł straszny
Nie taki diabeł straszny
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18