Pomylą kwestie, wrócą z Euro i zabisują. KMN zagra na POSiRze.

31.01.2013, 10:44

Pod patronatem Infopres.pl i „Gazety Pszczyńskiej”

Jaka jest najlepsza pogoda na suma? Marcowa. A dokładnie ta, która będzie 20 marca, od godz. 17.30. Łowić będziemy z Kabaretem Moralnego Niepokoju. I w sumie będzie bardzo śmiesznie. Wygraj bilet!KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU, Agencja Artystyczna ART serdecznie zapraszają na program premierowy 2013 roku „POGODA NA SUMA”. Gdzie? Hala Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Kiedy? Patrz pięć linijek wyżej. Za ile? Przy odrobinie szczęścia za nic, bo mamy dla Was bilety. - Z uwagi na to, że impreza odbędzie się w hali to haratniemy w gałę!!! Skecze prezentowane w tym programie są nowością i nie były emitowane na antenie telewizyjnej. Ponad 2 godziny humoru na najwyższym poziomie, z udziałem Orkiestry Moralnego Niepokoju, gości specjalnych i paru niespodzianek… Będziemy mieli okazję uczestniczyć w posiedzeniu rządu, przeżyjemy próbę generalną spektaklu, podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach mylą kwestie, przyjrzymy się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012. Zobaczymy pamiętniki z wakacji, przekonamy się jak mężczyźni w bardzo zaawansowanym wieku prężą muskuły i zapominają o dolegliwościach w obecności młodej dziewczyny, oraz obejrzymy wiele innych premierowych skeczy. Na koniec nie zabraknie bisów – a tam największe hity – zaprasza Agencja Artystyczna ART.

A my zapraszamy do konkursu, w którym rozdajemy bilety!!!!!

Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: W którym filmie można usłyszeć Kabaret Moralnego Niepokoju? Podpowiemy, że film jest animowany, a jakże - śmieszny i całkiem nowy.

Na odpowiedzi czekamy do końca lutego, prześlijcie je pod konkursy@pszczynska.pl, w temacie wpisując KMN. Do wygrania są trzy bilety!

Śledźcie też kolejne wydania Gazety Pszczyńskiej”, gdzie również do wygrania wejściówki na Pogodę na suma”.


Bilety do kupienia w detalu i hurtem, pod nr. tel. 693-062-880, a także na www.biletynakabarety.pl Zamówienia zbiorowe na bilety: można, jak ktoś woli, też na fakturę, agencja dostarczy bilety z fakturą na miejsce pod wskazany adres, płatność do uzgodnienia. Bilety dostępne też w pszczyńskim oddziale PTTK, Rynek 15, tel. 32 210 35 30, 32 449 11 23.

agw

T G+ F

Zobacz także

Na Jezioro Goczałkowickie po 30 latach wrócą żaglówki
Na Jezioro Goczałkowickie po 30 latach wrócą żaglówki
Aerobik w POSiRze
Aerobik w POSiRze
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18