(fot. powiat)

Organizacja pracy Starostwa Powiatowego w Pszczynie

Powiat01.06.2020, 14:41

Starostwo Powiatowe w Pszczynie pozostaje w niezmienionej organizacji pracy, załatwiając nieprzerwanie sprawy Mieszkańców, bez bezpośredniej obsługi Klientów w wydziałach tutejszego urzędu.

Na podstawie par. 14. pkt. 1 oraz par. 14. pkt. 5 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii informuję, że Starostwo Powiatowe w Pszczynie pozostaje w niezmienionej organizacji pracy, załatwiając nieprzerwanie sprawy Mieszkańców, bez bezpośredniej obsługi Klientów w wydziałach tutejszego urzędu.

Dalsze ograniczenia w obsłudze Klientów Starostwa wynikają z zaleceń Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tychach, który ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu pszczyńskiego, zarekomendował, by nie otwierać placówek dla dzieci i młodzieży, a także nie uruchamiać bezpośredniej obsługi Klientów w urzędach i innych instytucjach publicznych.

Zalecam kontakt telefoniczny z pracownikami urzędu (numery telefonów dostępne są na stronie internetowej www.powiat.pszczyna.pl), przesyłanie wniosków oraz pism poprzez platformy internetowe lub wrzucanie ich do skrzynek podawczych, znajdujących się w Starostwie (wejście od ul. 3 Maja). Po załatwieniu danej sprawy telefonicznie zaprosimy Państwa po odbiór dokumentów czy tablic rejestracyjnych.

W powiecie pszczyńskim liczba nowych zakażeń stale rośnie - tylko w ostatni weekend Sanepid potwierdził 32 kolejne zakażenia na naszym terenie. Musimy reagować na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz podejmować decyzje, które zapewnią bezpieczeństwo Mieszkańcom i pracownikom oraz płynność pracy urzędu i jednostek.

(źródło: powiat)

KK

T G+ F

Zobacz także

Lipna kara uchylona
Lipna kara uchylona
Powiat i gminy wspólnie kupią gaz
Powiat i gminy wspólnie kupią gaz
PALP: sezon oficjalnie zakończony
PALP: sezon oficjalnie zakończony
Samochodowe Kino Objazdowe zawita do Pszczyny
Samochodowe Kino Objazdowe zawita do Pszczyny
Kolejna odsłona akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"
Kolejna odsłona akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą"

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18