Oni walczą o nasze głosy - kandydaci na posłów w okręgu nr 27

05.10.2011, 10:03

Pszczyna, powiat, region

134 kandydatów powalczy o 9 mandatów poselskich w naszym okręgu, który obejmuje powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński, żywiecki oraz miasto na prawach powiatu: Bielsko-Biała. Zarejestrowanych zostało osiem komitetów wyborczych.


Wybory parlamentarne odbędą się w najbliższą niedzielę, 9 października.

Poniżej prezentujemy listę kandydatów na posłów (kolejno numer na liście, nazwisko i imiona, zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie)


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1 Szwed Stanisław - Poseł na Sejm RP, Grodziec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2 Czabański Krzysztof - dziennikarz, Warszawa, nie należy do partii politycznej
3 Falfus Jacek Eugeniusz - Poseł na Sejm RP, Kozy, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4 Matuszny Kazimierz Władysław - Poseł na Sejm RP, Milówka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5 Pięta Stanisław Jan - Poseł na Sejm RP, Bielsko-Biała, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6 Wiciak Magdalena Maria - politolog, Żywiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7 Gaża Grzegorz Krzysztof - przedsiębiorca, Pszczyna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8 Wałach Monika Irena - muzyk, Jaworzynka, nie należy do partii politycznej
9 Dzierżawski Witold Marek - politolog, Ochaby Wielkie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10 Binda Andrzej Marcin - przedsiębiorca, Leśna, nie należy do partii politycznej
11 Jędraszewska Alicja Maria - lekarz pediatra, Buczkowice, nie należy do partii politycznej
12 Sadlik Anna Barbara - technik ekonomista, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
13 Malcher Aleksander Franciszek - mechanik maszyn i urządzeń rolniczych, Piasek, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14 Pokusa Marcin Jan - muzyk, Ślemień, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15 Balcerek Grażyna - ekonomista, Czernichów, nie należy do partii politycznej
16 Zipser Monika Helena - studentka, Wilkowice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17 Mazur Katarzyna Ewa - przedsiębiorca, Pogwizdów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18 Kraus Urszula - nauczyciel, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1 Stachura Maciej Jurand - dziennikarz, Katowice, nie należy do partii politycznej
2 Zatorski Wojciech Tomasz - przedsiębiorca, Pszczyna, nie należy do partii politycznej
3 Litwin Marcin Karol - inżynier ochrony środowiska, Bielsko-Biała, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4 Kokolus Anna Justyna - politolog, Dąbrowa Górnicza, nie należy do partii politycznej
5 Feliński Jan Grzegorz - przedsiębiorca, Rybarzowice, nie należy do partii politycznej
6 Kufel Magdalena Teresa - pielęgniarka, Jaworze, nie należy do partii politycznej
7 Stwora Krzysztof - murarz, Bujaków, nie należy do partii politycznej
8 Zabieglińska Gabriela Maria - student, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
9 Laszczak Ewelina - pilot wycieczek, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
10 Michalec Karolina Anna - lekarz weterynarii, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
11 Kanik Ireneusz Piotr - specjalista ds. przedsiębiorczości, Czechowice-Dziedzice, nie należy do partii politycznej
12 Jadwiszczok Sonia Teresa - lekarz medycyny, Ruda Śląska, nie należy do partii politycznej

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1 Marszałek Andrzej - przedsiębiorca, Żywiec, członek partii SLD
2 Kotkowska Bożena Teresa - nauczyciel informatyki, Bielsko-Biała, członek partii UP
3 Brudny Alfred - nauczyciel, Simoradz, członek partii SLD
4 Seredyńska-Targosz Janina Wanda - ekonomista, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
5 Rusin Agata Katarzyna - funkcjonariusz policji, Rybarzowice, nie należy do partii politycznej
6 Repeta Paweł Jacek - politolog, Wola, członek partii SLD
7 Kochutek Grażyna Irena - emeryt, Cieszyn, nie należy do partii politycznej
8 Banot Aleksandra Ewa - nauczycielka akademicka, Cieszyn, członek partii Zieloni 2004
9 Gęga Lidia Maria - przedstawiciel handlowy, Pewel Mała, członek partii SLD
10 Papierniak Anna Małgorzata - handlowiec, Dąbrowa Górnicza, członek partii KPEiR
11 Niedzwiedzki Łukasz Andrzej - manager, Ćwiklice, członek partii SLD
12 Durtan Tomasz - manager, Bestwina, członek partii SLD
13 Brandys-Chwastek Katarzyna Ewa - prawnik, Ustroń, członek partii SLD
14 Kliś Henryka Anna - pracownik biurowy, Żywiec, członek partii SLD
15 Szweda Zygmunt Jan - rehabilitant, Goczałkowice-Zdrój, nie należy do partii politycznej
16 Pasik Mariusz Jerzy - inżynier mechanik, Bielsko-Biała, członek partii SLD
17 Mróz Krystian - przedsiębiorca, Skoczów, członek partii SLD
18 Jonkisz Jarosław Andrzej - ekonomista, Rajcza, członek partii SLD

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1 Górczyński Artur Robert - pracownik socjalny, Sosnowiec, członek partii Ruch Palikota
2 Wiśniowski Krzysztof Dariusz - przedsiębiorca, Cieszyn, członek partii Ruch Palikota
3 Płoszczyca Kamila Magdalena - nauczycielka, Wola, członek partii Ruch Palikota
4 Kubicka Iwona - nauczycielka, Bielsko-Biała, członek partii Ruch Palikota
5 Tobiasiewicz Stefan Stanisław - inżynier organizacji i zarządzania, Bielsko-Biała, członek partii Ruch Palikota
6 Marek Sylwia Jadwiga - informatyk, Bielsko-Biała, popierana przez partię Ruch Palikota
7 Chmura Anna Zofia - krawcowa, Gilowice, członek partii Ruch Palikota
8 Jankowski Piotr Krzysztof - fizjoterapeuta, Goczałkowice-Zdrój, popierany przez partię Ruch Palikota
9 Kubicka-Maculewicz Jolanta Anna - pedagog, Srebrna Góra, popierana przez partię Ruch Palikota
10 Cieślar Izabela Anna - politolog, Ustroń, członek partii Ruch Palikota
11 Boczarski Artur Stanisław - technik mechanik, Żywiec, członek partii Ruch Palikota
12 Kostrzewa Anna Janina - krawcowa, Wieprz, członek partii Ruch Palikota
13 Bajor Ryszard Stanisław - technik mechanik, Bielsko-Biała, członek partii Ruch Palikota
14 Lekki Irena Teresa - sprzedawca, Katowice, popierana przez partię RACJA Polskiej Lewicy
15 Czajkowski Michał Władysław - przedstawiciel handlowy, Ustroń, członek partii Ruch Palikota
16 Cieniak Janusz Bronisław - technik mechanik, Ustroń, członek partii Ruch Palikota

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1 Ormaniec Marian Albin - inżynier rolnictwa, Gilowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Badowska Joanna Teresa - lekarz - reumatologia, Bestwina, nie należy do partii politycznej
3 Szemla Mirosław Stanisław - ekonomista, Rybarzowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Kożusznik Danuta Maria - nauczyciel technologii informacyjnej, Cieszyn, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Ducin Ryszard - nauczyciel historii, Sopotnia Mała, nie należy do partii politycznej
6 Brandys Marian Piotr - inżynier geodeta, Miedźna, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Pilarz Izabela Anna - pielęgniarka, Bystra, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Lukasek Lidia Anna - ekonomista, Rudołtowice, nie należy do partii politycznej
9 Grzyb Andrzej Bernard - inżynier rolnictwa, Bielsko-Biała, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10 Kucharczyk Stanisław Wojciech - prawnik, Łodygowice, nie należy do partii politycznej
11 Gazur Jan Franciszek - technik ekonomista, Koniaków, nie należy do partii politycznej
12 Bieniek Maciej - rolnik, Ochaby Wielkie, nie należy do partii politycznej
13 Wierzbinka Katarzyna Zofia - lekarz weterynarii, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
14 Legierska Aleksandra - nauczyciel fizyki i astronomii, Rajcza, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15 Wenglorz Halina Stefania - pielęgniarka, Kaczyce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16 Zachraj Jan Jerzy - rolnik, Pielgrzymowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17 Staszek Jacek Stanisław - technik mechanik, Rudzica, nie należy do partii politycznej
18 Kliś Jerzy Roman - historyk, Żywiec, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1 Rajba Mariusz Jarosław - ekonomista, Szczyrk, nie należy do partii politycznej
2 Smolny Monika - handlowiec, Wilkowice, nie należy do partii politycznej
3 Przewoźnik Tomasz Dariusz - ekonomista, Czechowice-Dziedzice, nie należy do partii politycznej
4 Bistyga Aleksandra Dorota - nauczycielka, Buczkowice, nie należy do partii politycznej
5 Dziadkowiec Paweł Andrzej - ekonomista, Jawiszowice, nie należy do partii politycznej
6 Kwaśnik Anna Patrycja - menadżer, Kozy, nie należy do partii politycznej
7 Bylok Bogdan Piotr - geodeta, Skoczów, nie należy do partii politycznej
8 Luter Justyna Teresa - pielęgniarka, Wieprz, nie należy do partii politycznej
9 Tlałka Marcin Sebastian - handlowiec, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
10 Nowak Elżbieta Maria - handlowiec, Dankowice, nie należy do partii politycznej
11 Lemański Tadeusz - technik mechanik, Bestwina, nie należy do partii politycznej
12 Baur Marlena Ilona - pracownik biurowy, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
13 Więcławek Stanisław Marian - kierowca, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
14 Czarnecka Monika - księgowa, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
15 Jasiński Robert Przemysław - budowlaniec, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
16 Tlałka Rozalia Małgorzata - pielęgniarka, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
17 Zawada Franciszek - monter, Bielowicko, nie należy do partii politycznej
18 Małysz Iwona Izabela - ekonomista, Katowice, nie należy do partii politycznej

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1 Nykiel Mirosława - przedsiębiorca, Bielsko-Biała, członek partii Platforma Obywatelska RP
2 Kowalski Sławomir Stanisław - nauczyciel, Piasek, członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Trybuś Aleksandra Barbara - nauczyciel, Cieszyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Wykręt Adam - przedsiębiorca, Bielsko-Biała, członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Pępek Małgorzata Anna - ekonomista, Ślemień, członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Gluza Czesław Tadeusz - socjolog, Wisła, członek partii Platforma Obywatelska RP
7 Kręcichwost Lucyna Maria - manager, Bielsko-Biała, członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Łaciak Stanisław - kierownik rozdzielni gazu, Szczyrk, członek partii Platforma Obywatelska RP
9 Komor Klaudiusz Stanisław - lekarz medycyny - kardiolog, Bielsko-Biała, członek partii Platforma Obywatelska RP
10 Błaszczyk Bernard - adwokat, Świętochłowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Kędracka Karolina Klaudia - student, Żywiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
12 Masny Sławomir - handlowiec, Międzyrzecze Górne, członek partii Platforma Obywatelska RP
13 Czapiga Cezary Józef - przedsiębiorca, Czechowice-Dziedzice, członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Kania Anetta Maria - specjalista ds. marketingu, Bielsko-Biała, członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Ryplewicz Rafał Paweł - student, Bielsko-Biała, członek partii Platforma Obywatelska RP
16 Kierpiec Anna - urzędnik samorządowy, Kobiernice, członek partii Platforma Obywatelska RP
17 Herma Jerzy Andrzej - ekonomista, Cieszyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
18 Pilch Klaudia Monika - przedsiębiorca, Warszawa, nie należy do partii politycznej

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawica

1 Motyka Władysław - historyk, Milówka, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
2 Zając Henryk - przedsiębiorca, Żywiec, członek partii Stronnictwo Piast”
3 Wnętrzak Grzegorz Piotr - nauczyciel, Bielsko-Biała, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
4 Mleczko Katarzyna - bankowiec, Kozy, nie należy do partii politycznej
5 Demski Jan Władysław - technik geolog, Kaczyce, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
6 Piszczek Bogumiła Magdalena - emerytowany nauczyciel, Kobiór, członek partii Stronnictwo Piast”
7 Benecik Ewa Anna - handlowiec, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
8 Miodoński Mirosław Jerzy - historyk, Żywiec, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
9 Kastelik Rafał Franciszek - inżynier automatyk, Gilowice, nie należy do partii politycznej
10 Ścieszka Urszula Maria - emerytowany nauczyciel, Żywiec, nie należy do partii politycznej
11 Lelek Ewa Anna - informatyk, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
12 Pełka Paweł - nauczyciel, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
13 Mynarski Marek Franciszek - socjolog, Bielsko-Biała, członek partii Stronnictwo Piast”
14 Stasinowska Małgorzata - bankowiec, Kalna, nie należy do partii politycznej
15 Dobosz Ryszard - przedsiębiorca, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
16 Pollak Rajmund Henryk - inżynier mechanik, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej

ram

T G+ F

Zobacz także

gorący temat
A jednak! Jest sześciu kandydatów na burmistrza!
A jednak! Jest sześciu kandydatów na burmistrza!
Wybieramy posłów do PE
Wybieramy posłów do PE
W święta więcej policjantów na drogach
W święta więcej policjantów na drogach
Manewry przeciwpowodziowe na zaporze w Goczałkowicach
Manewry przeciwpowodziowe na zaporze w Goczałkowicach

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18