Ligowa sobota: Przebudzenie Sokoła

23.09.2007, 15:49

Piłkarze Sokoła Wola przerwali wreszcie passę porażek. Wolanie przegrali ostatnio trzy mecze z rzędu. W końcu to podopieczni trenera Mirosława Madei zdobyli komplet punktów.

W sobotę Sokół wygrał z Unia Bieruń Stary aż 5:1. Cztery bramki w tym pojedynku zdobył Dawid Hamerla. Powodów do zadowolenia nie mieli natomiast piłkarze Iskry Pszczyna (druga bramkę pszczynianie stracili w 97. minucie meczu) oraz Krupińskiego Suszec, którzy przegrali swe pojedynki.

Trzy punkty zainkasowały oba zespoły powiatu pszczyńskiego występujące w IV lidze. Pniówek Pawłowice wygrał na wyjeździe z Wawelem Wirek, zaś LKS Łąka na własnym terenie zwyciężył rezerwy GKS Jastrzębie.

W klasie A odbył się tylko jeden pojedynek drużyn z naszego terenu. Piast Pawłowice przegrał u siebie z LKS Rudołtowice-Ćwiklice.

IV liga
Wawel Wirek – Pniówek Pawłowice 2:4 (1:2)

Gole dla Pniówka: Tomasz Zyzak, Piotr Maroszek, Piotr Dudek, Artur Cybulski

LKS Łąka – GKS II Jastrzębie 2:1 (0:0)
Gole dla LKS: Andrzej Żur (2)

Dwie bramki dla Beskidu Skoczów w meczu ze Skałką Żabnica zdobył Bogdan Prusek. Jego drużyna zremisowała 2:2. Dla wychowanka LKS Stara Wieś były to bramki numer 14. i 15.