Ligowa niedziela: Czarni wciąż przegrywają

24.09.2007, 01:45

W sobotę Sokół Wola przerwał passę trzech porażek z rzędu. W niedzielę czwartej przegrananej w tym sezonie doznali futboliści Czarnych Piasek. Tym razem podopieczni trenera Rafała Oprzondka okazali się słabsi od AKS-u Mikołów. Zespół z Piasku w czterech ostatnich spotkaniach zdobył tylko jeden punkt.

Trzy punkty zainkasowali zaś piłkarze z Góry. W pojedynku z MKS-em Lędziny mecz rozstrzygnęli praktycznie do przerwy, kiedy to strzelili trzy gole. Po przerwie było już na remis 1:1, dlatego całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem górzan 4:1.

W klasie A wiele emocji towarzyszyło spotkaniu LKS Wisła Wielka z Leśnikiem Kobiór. W pierwszej połowie było jednak ich jeszcze niewiele. Obie drużyny zrehabilitowały się po zmian stron. Skończyło się na ośmiu bramkach, dwóch czerwonych kartkach dla graczy z Kobióra oraz na chwilę przerwanym meczu ze względu na zamieszanie na trybunach...

Komplet punktów zdobyła też drużyna z Goczałkowic, zaś LKS Studzionka i Znicz Jankowice przegrali po 1:3.

Klasa okręgowa
Czarni Piasek – AKS Mikołów 1:4 (0:3)

Gol dla Czarnych: Zbigniew Kościański

Nadwiślan Góra – MKS Lędziny 4:1 (3:0)
Gole dla Nadwiślana: Bartłomiej Bobla, Wojciech Morkisz, Jerzy Dadok, Bartosz Mizera