Biegaj z Aktywną Pszczyną

Pszczyna22.01.2019, 18:00

Rusza noworoczna inicjatywa zorganizowana przez Stowarzyszenie Sportowe „Aktywna Pszczyna”, pt. „Meetingi biegowe z Aktywną Pszczyną”.

W ramach inicjatywy w każdy czwartek o godz. 19.00 będą prowadzone treningi biegowe dla wszystkich osób chętnych do aktywnego spędzenia czasu.

Biegacze będą ruszali z parkingu przy MORiS Pszczyna (ul. Basztowa 4). W zależności od stopnia zaawansowania oraz ilości chętnych uczestników zostaną utworzone grupy dystansowe.

- Inicjatywa ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku dla mieszkańców Pszczyny i okolic oraz poznawania jej najskrytszych zakątków. Z obserwacji wiemy, że w naszym powiecie jest wiele osób uprawiających najprostszą formę ruchu jaką jest bieganie. Naszym celem jest skupienie tego środowiska w jednym miejscu i czasie. Uczestnicy naszych meetingów będą mieli okazję poznać się wzajemnie, wymieniając swoje doświadczenia. Podczas meetingów planujemy przeprowadzanie wielu ciekawych akcji dla jej uczestników, tj. treningi z czołowymi zawodnikami, konsultacje z instruktorami, otwarte szkolenia, pomoc zarówno w ruszeniu z kanapy, jak i w przygotowaniach do zawodów. Jak widać plany mamy wielkie, dostosowanego dla każdego – mówi Tomasz Opuchlik, prezes stowarzyszenia „Aktywna Pszczyna”.

Najbliższe spotkanie biegowe odbędzie się w 24 stycznia.

jack

T G+ F

Zobacz także

Znamy termin tegorocznego Biegu Pszczyńskiego
Znamy termin tegorocznego Biegu Pszczyńskiego
Pobiegli śladami żubra
Pobiegli śladami żubra
W świecie, w którym małe jest piękne
W świecie, w którym małe jest piękne

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18