Biegaj z Aktywną Pszczyną

Pszczyna22.01.2019, 18:00

Rusza noworoczna inicjatywa zorganizowana przez Stowarzyszenie Sportowe „Aktywna Pszczyna”, pt. „Meetingi biegowe z Aktywną Pszczyną”.

W ramach inicjatywy w każdy czwartek o godz. 19.00 będą prowadzone treningi biegowe dla wszystkich osób chętnych do aktywnego spędzenia czasu.

Biegacze będą ruszali z parkingu przy MORiS Pszczyna (ul. Basztowa 4). W zależności od stopnia zaawansowania oraz ilości chętnych uczestników zostaną utworzone grupy dystansowe.

- Inicjatywa ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku dla mieszkańców Pszczyny i okolic oraz poznawania jej najskrytszych zakątków. Z obserwacji wiemy, że w naszym powiecie jest wiele osób uprawiających najprostszą formę ruchu jaką jest bieganie. Naszym celem jest skupienie tego środowiska w jednym miejscu i czasie. Uczestnicy naszych meetingów będą mieli okazję poznać się wzajemnie, wymieniając swoje doświadczenia. Podczas meetingów planujemy przeprowadzanie wielu ciekawych akcji dla jej uczestników, tj. treningi z czołowymi zawodnikami, konsultacje z instruktorami, otwarte szkolenia, pomoc zarówno w ruszeniu z kanapy, jak i w przygotowaniach do zawodów. Jak widać plany mamy wielkie, dostosowanego dla każdego – mówi Tomasz Opuchlik, prezes stowarzyszenia „Aktywna Pszczyna”.

Najbliższe spotkanie biegowe odbędzie się w 24 stycznia.

jack

T G+ F

Zobacz także

Znamy termin tegorocznego Biegu Pszczyńskiego
Znamy termin tegorocznego Biegu Pszczyńskiego
Pobiegli śladami żubra
Pobiegli śladami żubra
Uszkodził wyposażenie myjni. Wpadł dzięki monitoringowi
Uszkodził wyposażenie myjni. Wpadł dzięki monitoringowi
71 dni z alarmem smogowym
71 dni z alarmem smogowym

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18