Art. spons. Z miłości do wypieków i rarytasów ziemi pszczyńskiej!  

Pszczyna02.05.2019, 12:27

„Co zjemy” to kameralny punkt smaku, który został otwarty końcem kwietnia dla wszystkich łasuchów lokalnego pieczywa, wyrobów cukierniczych i różnych smakołyków.    

- Otwarcie punktu, w którym można kupić wyłącznie produkty od znanych lokalnych dostawców, związanych z branżą piekarniczą, cukierniczą i cateringową to spełnienie mojego marzenia. W wielu sklepach na półkach widnieje oferta ogólnopolskich producentów, natomiast ja stawiam w pełni na wyroby pochodzące z naszego powiatu. Ich naturalny smak, przyjemny zapach i rumiany wygląd świadczą o wieloletnim doświadczeniu naszych rodzimych mistrzów wypieków i kuchni - mówi właściciel firmy „Co zjemy”, Michał Kędzior.    

W punkcie „Co zjemy” już od 6.00 rano kupimy świeże, chrupiące pieczywo, kołocze, drożdżówki, pączki i inne delicje oraz wyroby garmażeryjne, takie jak pierogi i krokiety z różnorodnym farszem. Dla uczniów i osób pracujących przygotowano kaloryczne i zdrowe kanapki w wielu kompozycjach smakowych. W ofercie znajdują się także specjały wegetariańskie.

- W mojej działalności chcę zwrócić uwagę na walory smakowe produktów tutejszych firm. Jestem otwarty również na propozycje i oczekiwania kupujących. Z biegiem czasu do swojej oferty chciałbym wprowadzić tzw. „zestaw rodzica”, czyli pożywne zestawy śniadaniowe dla dzieci i młodzieży szkolnej - dodaje właściciel.    

Pomysłodawca i założyciel pszczyńskiego punktu smaku, Michał Kędzior to osoba, która oprócz zamiłowania do smacznego jedzenia, szerszemu gronu naszych mieszkańców daje poznać się jako człowiek wielozadaniowy. Z pasji wodzirej, konferansjer, DJ i animator przyjęć okolicznościowych, z dobrego serca wolontariusz wyróżniony w 2018 r. pszczyńską nagrodą „Wolontariusza Roku” za współpracę przy projekcie „Przedszkole w Matany”, który wspiera finansowo dożywianie dzieci z Ugandy. 

Pszczyna, ul. Bednorza (osiedle Siedlice, za kortami tenisowymi)

tel. 606 557 962  |  www.facebook.com/Co-Zjemy

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 6.00-18.00, sobota: 7.00-14.00

tog

T G+ F

Zobacz także

Placówki oświatowe zamknięte do 7 czerwca
Placówki oświatowe zamknięte do 7 czerwca
Siedmioro ozdrowieńców w powiecie
Siedmioro ozdrowieńców w powiecie
„Cała Polska czyta dzieciom”
„Cała Polska czyta dzieciom”
Ponad 12 mln zł już u lokalnych przedsiębiorców
Ponad 12 mln zł już u lokalnych przedsiębiorców
375 zakażeń w powiecie pszczyńskim
375 zakażeń w powiecie pszczyńskim
Plenerowe Kino Skansenowe
Plenerowe Kino Skansenowe
PCKul i MPBP zdobyły granty z Ministerstwa Kultury
PCKul i MPBP zdobyły granty z Ministerstwa Kultury
SQL: 16