Wyniki spotkań ligowych

14.05.2007, 13:48

Oj działo się, działo w minionej kolejce na ligowych boiskach. Najciekawiej było tym razem w klasach A, B i C.

W pierwszej z wymienionych lig, Znicz Jankowice doznał pierwszej ligowej porażki odkąd trenerem zespołu jest Arkadiusz Arkulary. Kto wie jednak czy jankowiczanie nie wyjechaliby z Łazisk z kompletem punktów, gdyby nie lepsza dyspozycja sędziego Jacka Zawiślańskiego...W Jaroszowicach mecz pomiędzy JUWe oraz LKS Goczałkowicach trwał tylko... 70. minut. Wtedy to spotkanie zostało przerwane, ponieważ jeden z zawodników gospodarzy uderzył sędziego! W tym momencie Goczałkowice wygrywały 3:0 i takim wynikiem powinno się zakończyć to spotkanie. Na pewno jednak podopiecznym Mirosława Rusa zostanie przyznany walkower.

Niesamowite emocje przeżyli kibice w Kobiórze, gdzie miejscowy Leśnik w samej końcówce meczu przechylił szalę zwycięstwa (3:1) nad groźną ekipą Chrzciciela Tychy.

Wreszcie w klasie C doszło do meczu na szczycie. Czapla Kryry wygrała 2:1 z rezerwami Pniówka Pawłowice, ale i w tym meczu nie obyło się bez kontrowersji. Przy drugim golu goście reklamowali faul na swoim bramkarzu. Sędzia Marcin Stoń wskazał jednak na środek boiska. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

IV liga
Gwiazda Skrzyszów – Pniówek Pawłowice 1:1 (1:0)

Gol dla Pniówka: Marcin Mazurek

Skałka Żabnica – LKS Łąka 6:1 (3:1)
Gol dla Łąki: Adam Mateja.

Klasa okręgowa
Urania Ruda Śląska – Nadwiślan Góra 2:2 (0:0)

Gole dla Nadwiślana: Wojciech Morkisz, Mirosław Lukasek

GKS II Jastrzębie – Czarni Piasek 0:0

Krupiński Suszec – MKS Lędziny 3:0 (1:0)
Gole: Damian Lis, Karol Pitlok, Marcin Syposz

Pauzował: Sokół Wola.

Klasa A
Polonia II Łaziska – Znicz Jankowice 5:3 (1:
1)
Gole dla Znicza: Tomasz Tomanek, Łukasz Rysiewicz, Andrzej Żupa

Stal Chełm Śląski – Iskra Pszczyna 3:3 (2:2)
Gole dla Iskry: Damian Kruszyński (2), Łukasz Osemlak

JUWe Jaroszowice – LKS Goczałkowice 0:3 (0:2)
Gole: Bartłomiej Kordoń (3).
Mecz został przerwany w 70. minucie po uderzeniu sędziego przez jednego z zawodników JUWe.

ZET Tychy – LKS Rudołtowice-Ćwiklice 8:3 (4:0)
Gole dla LKS: Stanisław Płonka (2), Marcin Łuka

Fortuna Wyry – Piast Pawłowice 0:3

GKS II Tychy – LKS Studzionka 2:0 (1:0).

Klasa B
Leśnik Kobiór – Chrzciciel Tychy 3:1 (1:0)

Gole dla Leśnika: Michał Olewiński (2), Krzysztof Łusiewicz

LKS Wisła Wielka – LKS Brzeźce 5:0 (2:0)
Gole: Marcin Gołek (3), Jacek Kwoka, Adam Malcharek

LKS Studzienice – KS Warszowice 2:3 (1:2)
Gole dla Studzienic: Piotr Simka, Dawid Pilar

LKS Miedźna – Zryw Pszczyna 2:1 (0:0)
Gole: Bartosz Witoszek, Bronisław Nachlik (Miedźna) oraz Dawid Bochenek (Zryw)

LKS Mizerów – KTK Tychy 5:1

LKS Woszczyce – Josieniec Radostowice 0:3.

Klasa C
Czapla Kryry – Pniówek II Pawłowice 2:1 (0:0)

Gole: Waldemar Szpotowicz (samobójczy), Grzegorz Oslislok (Czapla) oraz Mateusz Banach (Pniówek)

Ogień Wola – LKS Poręba 0:2, LKS Krzyżowice – Nadwiślan II Góra 4:2, LKS Wisła Mała – Polonia Międzyrzecze 0:3, Stal II Chełm Śląski – LKS Czarków 0:1.