(fot. UM)

Urząd we współpracy z przedsiębiorcami organizuje "Black Week"

Pszczyna23.11.2020, 11:04

Urząd Miejski w Pszczynie wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami organizuje tydzień największych promocji i wyprzedaży. Wydarzenie pod nazwą „Black Week” jest wsparciem dla pszczyńskich sklepów i firm usługowych, a także okazją dla mieszkańców na ciekawe zakupy z rabatami i niespodziankami przygotowanymi na tę okazję przez punkty handlowe.

W najbliższy czwartek i piątek, czyli 26 i 27 listopada pszczyńskie sklepy będą czynne dłużej. Swoje drzwi otworzą o godzinie 9.00 i będą nas zapraszać do 19.00.

Na świecie nazwy „Black Week” lub „Black Friday” to synonimy wyjątkowych okazji zakupowych. Podczas jednego lub kilku dni klienci mogą skorzystać z bardzo wysokich rabatów lub innych atrakcyjnych niespodzianek. Również w Pszczynie czekać będzie na Was mnóstwo ciekawych ofert. W akcję włączyło się już kilkadziesiąt punktów handlowych, a z każdą godziną ich lista się wydłuża. Pełen wykaz sklepów znajduje się na Facebooku pod adresem: https://www.facebook.com/events/1058429144618868/

Udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny. Również za parking w dniach 26 i 27 listopada nie będą pobierane opłaty.

- Przedsiębiorców zachęcam do skorzystania z tej formy promocji punktów handlowych, swoich usług, a mieszkańców do zapoznania się z bogatą ofertą pszczyńskich sklepów - mówi burmistrz Dariusz Skrobol. - To z jednej strony okazja dla nas wszystkich, by wesprzeć lokalne firmy, a z drugiej możliwość zrobienia udanych zakupów - dodaje.

Punkty handlowe zainteresowane zgłoszeniem proszone są o kontakt:

tel. 32 449 39 43
e-mail: mwesolowska@pszczyna.pl

To kolejna akcja wspierająca pszczyńskich przedsiębiorców. We wrześniu urząd wspólnie ze sklepami zorganizował Pszczyńską Noc Zakupów. Wydarzenie cieszyło się sporą popularnością, a mieszkańcy - oprócz zakupów - mogli także obejrzeć pokaz mody i obejrzeć film w ramach kina plenerowego.

(źródło: UM)

KK

T G+ F

Zobacz także

Pszczyńska Noc Zakupów
Pszczyńska Noc Zakupów
Już dziś Pszczyńska Noc Zakupów!
Już dziś Pszczyńska Noc Zakupów!
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18