Praca w szkole w Pawłowicach

12.08.2008, 12:12

Pawłowice
Dyrektor SP nr 1 im. Janusza Korczaka w Pawłowicach ogłasza nabór na stanowisko referenta.

Wymaganie niezbędne związane ze stanowiskiem:
1. wykształcenie wyższe magisterskie,
2. umiejętność biegłej obsługi komputera oraz znajomość programów Word, Excel,
3. obywatelstwo polskie,
4. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
5. niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie.

Wymagania dodatkowe:
1. doświadczenie zawodowe w zakresie pracy biurowej,
2. znajomość przepisów prawa oświatowego, jak również Kodeksu pracy.

Cechy osobowe:
1. umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
2. komunikatywność, obowiązkowość, sumienność, systematyczność i dokładność.

Podstawowy zakres obowiązków:
1. obsługa sekretariatu szkoły,
2. prowadzenie dokumentacji szkolnej,
3. prowadzenie spraw kadrowych nauczycieli, pracowników administracji i obsługi,
4. sporządzanie wszelkiej korespondencji w zakresie spraw szkolnych.
5. prowadzenie ksiąg inwentarzowych.

Wymagane dokumenty:
6. kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
7. kwestionariusz osobowy (do pobrania),
8. CV z opisem dotychczasowej pracy zawodowej i przedstawienie dodatkowych umiejętności (szkolenia, kursy),
9. oświadczenie o posiadaniu pełni praw publicznych i niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie (do pobrania),
10. zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy na w/w stanowisku,
11. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (do pobrania).

W przypadku spełnienia wymagań dodatkowych kopia świadectwa pracy.

Przewidywana data nawiązania stosunku pracy: 1 września 2008r., zatrudnienie w wymiarze 1/2 etatu, 3 miesięczny okres próbny. Jeżeli nie będzie zastrzeżeń do wykonywanej pracy zostanie z pracownikiem nawiązana umowa na dalszy okres.

Oferty z wymaganymi dokumentami należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka, ul. Szkolna 1, 43-250 Pawłowice w zamkniętych kopertach z podaniem imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu osoby składającej ofertę do 21 sierpnia 2008r. do godz. 1000.

Na kopercie powinien być umieszczony napis „Nabór na stanowisko referenta” . Oferty mogą być złożone osobiście lub drogą pocztową.

Oferty, które wpłyną do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane.

O terminie i godzinie rozmowy zainteresowane osoby zostaną poinformowane telefonicznie.

dew

T G+ F