Potrzebny spec od promocji

05.07.2007, 17:38

Suszec

Jeszcze do 10 lipca można ubiegać się o pracę w biurze rozwoju i promocji suszeckiego Urzędu Gminy.


- Odchodzą specjaliści, którzy dostają atrakcyjniejsze ofert pracy z prywatnych firm. I to problem nie tylko naszej gminy – podkreśla wójt Suszca, Marian Pawlas, który planował biuro promocji przekształcić w referat. Teraz te plany trzeba odłożyć na później i szukać drugiego pracownika.

Główne wymagania, jakie musi spełniać kandydat, to wykształcenie wyższe magisterskie, biegła znajomość komputera, znajomość zasad funkcjonowania samorządu terytorialnego oraz tematów związanych z pozyskiwaniem funduszy unijnych. Osoba, która wygra konkurs będzie zajmowała się przygotowywaniem dokumentacji oraz wniosków o dotacje do instytucji i funduszy pomocowych na realizację inwestycji gminnych, prowadzeniem spraw związanych z integracją europejską, w tym pozyskiwaniem środków na tzw. miękkie, prospołeczne projekty. Do zadań będzie też należała promocja gminy oraz współpraca z gminami partnerskimi.

Wszyscy zainteresowani tą ofertą powinni składać wymagane dokumenty w sekretariacie UG do 10 lipca. Więcej informacji na stronie www.bip.suszec.iap.pl

ram

T G+ F

Zobacz także

Dzień Promocji Zdrowia
Dzień Promocji Zdrowia
Potrzebny masażysta
Potrzebny masażysta
Wyróżnienie dla ZSP w Studzienicach
Wyróżnienie dla ZSP w Studzienicach
2,5 mln na projekty obywatelskie
2,5 mln na projekty obywatelskie
Pawłowickie placówki oświatowe w dobie pandemii
Pawłowickie placówki oświatowe w dobie pandemii

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18