Na rynku podczas meczu Polska-Ukraina

Mamy to! Historyczny awans po rzutach karnych!

Pszczyna25.06.2016, 19:10

Polska w ćwierćfinale Euro 2016!

Ależ to były emocje! Po pierwszej połowie w meczu 1/8 finału Euro 2016 Polska-Szwajcaria było 1:0 dla Polski, dzięki bramce Kuby Błaszczykowskiego. Pod koniec drugiej połowy Szwajcarom udało się jednak doprowadzić do remisu.

Dogrywka nie dała rozstrzygnięcia, dlatego konieczne były rzuty karne. Lepsi okazali się Polacy, którzy wygrali 5:4! Po ostatnim strzale Grzegorza Krychowiaka polskich kibiców opanowała fala radości. Gramy w ćwierćfinale mistrzostw Europy!

W najbliższy czwartek piłkarze Adama Nawałki powalczą o awans do półfinału z Portugalią.

Spotkanie będzie można śledzić na dużym telebimie w strefie kibica na pszczyńskim rynku.