Podsumowanie 4. kolejki PALS

11.03.2008, 10:19

Po czterech kolejkach Powiatowej Amatorskiej Ligi Siatkówki można chyba powoli wskazać faworytów rozgrywek. Wszystko wskazuje na to, że o mistrzostwo będą walczyć zespoły Niebieskich oraz Banan Team.

Obie ekipy jak do tej pory nie straciły nawet seta i pewnie przewodzą w grupie A. W czwartej serii spotkań spotkały się zespoły, które we wcześniejszych potyczkach nie wygrały nawet jednej partii. Złą passę przełamali Giganci z Brzeszcz, którzy wygrali z UKS ZSR 2:0.

W grupie A dość niespodziewanie Va Banque męczył się z reprezentacją III LO. Po przebiegu pierwszej odsłony nic na to nie spodziewało. Do stanu 23:18 dla Va Banque… W tym momencie liderzy jakby przestali grać. Licealiści doprowadzili do wyrównania, a chwile później zdobyli decydujące punkty, dzięki czemu wygrali inauguracyjny set. Podrażnieni takim obrotem sprawy siatkarze lidera, wygrali dwie kolejne partie i cały mecz 2:1.

Trzy sety zagrali także licealiści „Chrobrego” z TS Suszec-Edytor. Mimo porażki w pierwszej odsłonie dwa punkty za wygraną 2:1 zainkasowali siatkarze z Suszca. W trzecim meczu grupy B, Parys nie dał najmniejszych szans Undergrasosexoholics.