PLKS - Gwardia 2:0

25.03.2007, 09:17

Informacja z dnia 26.III

PLKS Pszczyna wygrał drugi mecz z Gwardią II Wrocław. Podobnie jak w sobotę, tak i w niedzielę było 3:0 (25:11, 31:29, 25:20). Pszczyńskie siatkarki prowadza w play-off 2:0.

Teraz rywalizacja przenosi się do stolicy Dolnego Śląska. Do zakończenia rywalizacji na linii Pszczyna – Wrocław potrzebna jest jeszcze jedna wiktoria siatkarek Wojciecha Bućki.------------------

Informacja z dnia 25.III

Wspaniale rozpoczął PLKS Pszczyna rundę play-off. Pierwsze spotkanie z Gwardią II Wrocław zakończyło się pewnym zwycięstwem 3:0 (25:15, 25:19, 25:15).

Mecz trwał zaledwie godzinę, co było na rękę fanom piłki nożnej, którzy przybyli na sobotnie spotkali. Mogli jeszcze zobaczyć drugą połowę spotkania reprezentacji Polski i Azerbejdżanu w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.

- Do sobotniego meczu podeszłyśmy bardzo skoncentrowane. Pamiętamy, że to z nimi przegrałyśmy jedyny mecz w rundzie zasadniczej. Przegrałyśmy go jednak na własne życzenie, bo z 2:0 zrobiło się 2:3. Nie uważam jednak, że Gwardia była najtrudniejszym naszym rywalem w rundzie zasadniczej. Myślę, że w niedzielnym meczu wrocławianki pokażą się z dobrej strony – powiedziała nam po meczu Julia Jurczyk, skrzydłowa PLKS.

W pierwszym meczu pomiędzy PLKS-em a Gwardią kibice obejrzeli dobrą siatkówkę w wykonaniu gospodyń. Raz po raz w hali MORiS-u można było usłyszeć nieśmiałe oklaski. – W zeszłym sezonie wspaniale dopingowała nas grupa kibiców. Z czymś takim spotkałam się po raz pierwszy w swojej karierze. Przydałoby się, żeby i teraz widzowie nam trochę pokibicowali – mówiła Julia Jurczyk.

My przyłączamy się do apelu siatkarki. Przecież hala MORiS-u pamięta doskonale „kocioł”, który potrafili zgotować sympatycy pszczyńskiego zespołu. Mecz numer 2 w niedziele o godzinie 11.00. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

rin

T G+ F

Zobacz także

PLKS Pszczyna – Gwardia II Wrocław (mecz nr 2)
PLKS Pszczyna – Gwardia II Wrocław (mecz nr 2)
PLKS Pszczyna – Gwardia II Wrocław (mecz nr 1)
PLKS Pszczyna – Gwardia II Wrocław (mecz nr 1)
Meetingi biegowe z "Aktywną Pszczyną"
Meetingi biegowe z "Aktywną Pszczyną"
E-learning dla najmłodszych mieszkańców wsi
E-learning dla najmłodszych mieszkańców wsi

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18