PLKS - Gwardia 2:0

25.03.2007, 09:17

Informacja z dnia 26.III

PLKS Pszczyna wygrał drugi mecz z Gwardią II Wrocław. Podobnie jak w sobotę, tak i w niedzielę było 3:0 (25:11, 31:29, 25:20). Pszczyńskie siatkarki prowadza w play-off 2:0.

Teraz rywalizacja przenosi się do stolicy Dolnego Śląska. Do zakończenia rywalizacji na linii Pszczyna – Wrocław potrzebna jest jeszcze jedna wiktoria siatkarek Wojciecha Bućki.------------------

Informacja z dnia 25.III

Wspaniale rozpoczął PLKS Pszczyna rundę play-off. Pierwsze spotkanie z Gwardią II Wrocław zakończyło się pewnym zwycięstwem 3:0 (25:15, 25:19, 25:15).

Mecz trwał zaledwie godzinę, co było na rękę fanom piłki nożnej, którzy przybyli na sobotnie spotkali. Mogli jeszcze zobaczyć drugą połowę spotkania reprezentacji Polski i Azerbejdżanu w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.

- Do sobotniego meczu podeszłyśmy bardzo skoncentrowane. Pamiętamy, że to z nimi przegrałyśmy jedyny mecz w rundzie zasadniczej. Przegrałyśmy go jednak na własne życzenie, bo z 2:0 zrobiło się 2:3. Nie uważam jednak, że Gwardia była najtrudniejszym naszym rywalem w rundzie zasadniczej. Myślę, że w niedzielnym meczu wrocławianki pokażą się z dobrej strony – powiedziała nam po meczu Julia Jurczyk, skrzydłowa PLKS.

W pierwszym meczu pomiędzy PLKS-em a Gwardią kibice obejrzeli dobrą siatkówkę w wykonaniu gospodyń. Raz po raz w hali MORiS-u można było usłyszeć nieśmiałe oklaski. – W zeszłym sezonie wspaniale dopingowała nas grupa kibiców. Z czymś takim spotkałam się po raz pierwszy w swojej karierze. Przydałoby się, żeby i teraz widzowie nam trochę pokibicowali – mówiła Julia Jurczyk.

My przyłączamy się do apelu siatkarki. Przecież hala MORiS-u pamięta doskonale „kocioł”, który potrafili zgotować sympatycy pszczyńskiego zespołu. Mecz numer 2 w niedziele o godzinie 11.00. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

rin

T G+ F

Zobacz także

PLKS Pszczyna – Gwardia II Wrocław (mecz nr 2)
PLKS Pszczyna – Gwardia II Wrocław (mecz nr 2)
PLKS Pszczyna – Gwardia II Wrocław (mecz nr 1)
PLKS Pszczyna – Gwardia II Wrocław (mecz nr 1)
Nowe oświetlenie przejścia na ulicy Bielskiej
Nowe oświetlenie przejścia na ulicy Bielskiej
Zamknięto mostek na Pszczynce
Zamknięto mostek na Pszczynce
Gmina przebuduje ulicę Lercha
Gmina przebuduje ulicę Lercha

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18