Piłkarskie ferie - zobacz wyniki i zdjęcia

18.02.2007, 11:45

W ramach akcji „Zima w mieście” przez cały ubiegły tydzień w hali pszczyńskiego MORiS-u odbywały się turnieje dla szkół podstawowych.

Każdy dzień zarezerwowany był dla innego rocznika. We wtorek grały klasy trzecie (zgłosiły się cztery drużyny), w środę – czwarte (siedem drużyn), w czwartek – piątek (siedem drużyn) i w piątek – szóste (11). Poniżej podajemy wyniki poszczególnych zawodów. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)Klasy III
Wyniki:
SP 15 Jankowice I – SP 18 Pszczyna I 7:0, SP 15 Jankowice II – SP 18 Pszczyna II 2:1, Jankowice I – Pszczyna II 6:0, Jankowice II – Pszczyna I 6:0, Jankowice I – Jankowice II 10:2, Pszczyna I – Pszczyna Ii 3:0.

Klasyfikacja: 1. SP 15 Jankowice I, 2. SP 15 Jankowice II, 3. SP 18 Pszczyna II, 4. SP 18 Pszczyna I.

Skład zwycięskiej drużyny: Kamil Bałuch, Michał Pustelnik, Adam Jacek, Mateusz Szuster, Dominik Serafin.

Klasy IV
Wyniki: Grupa A
– SP 16 Studzienice I – SP 15 Jankowice 1:0, SP 18 Pszczyna – SP 1 Pszczyna 6:0, Studzienice I – SP 18 1:1, SP 1 – Jankowice 0:2, Studzienice I – SP 1 4:0, SP 18 – Jankowice 2:0. Grupa B – SP 16 Studzienice II – SP 13 Wisła Mała 1:3, Studzienice – SP 1 Pszczyna 0:2, Wisła Mała – Pszczyna 0:1. Półfinały: SP 18 – Wisła Mała 2:0, Studzienice I – SP 2 0:0 k. 0:2. O 3. miejsce: Studzienice – Wisła Mała 0:0 k. 4:3. FINAŁ: SP 18 – SP 2 0:2.

Klasyfikacja: 1; SP 2 Pszczyna, 2. SP 18 Pszczyna, 3. SP 16 Studzienice, 4. SP 13 Wisła Mała, 5. SP 15 Jankowice, 6. SP 1 Pszczyna, 7. SP 16 Studzienice II.

Skład zwycięskiej drużyny: Kamil Żemła, Dariusz Kot, Rafał Nowak, Kacper Kamński, Karol Szuster, Szymon Witoszek, Wojciech Kloc.

Klasy V
Wyniki: Grupa A
– AS EKO – SP 15 Jankowice 0:2, SP 18 Pszczyna – SP 2 Pszczyna 3:0, Jankowice – SP 18 0:1, AS EKO – SP 2 1:1, Jankowice – SP 2 0:3, AS EKO – SP 18 0:2. Grupa B – SP 10 Piasek – SP 2 Pszczyna II 1:0, SP 4 Pszczyna – SP 14 Wisła Wielka 2:1, Piasek –SP 4 0:3, Wisła Wielka – SP 2 II 0:2, SP 2 II – SP 4 2:0, Piasek – Wisła Wielka 0:1. Półfinały: SP 18 – SP 4 4:0, SP 2 – SP 2 II 1:2. O 3. miejsce: SP 2 II – SP 4 0:0 k. 2:0. FINAŁ: SP 2 – SP 18 0:2.

Klasyfikacja: 1. SP 18 Pszczyna, 2. SP 2 Pszczyna, 3. SP 2 Pszczyna II, 4. SP 4 Pszczyna, 5-6. SP 14 Wisła Wielka, SP 15 Jankowice, 7. SP 10 Piasek, 8. AS EKO.

Klasy VI
Wyniki decydujących meczów:
Półfinały – SP 16 Studzienice – SP 18 Pszczyna 5:0, GOKSiR Goczałkowice – SP 15 Jankowice 1:3. O 3. miejsce: SP 18 Pszczyna – GOKSiR Goczałkowice 1:1 k.2:1. FINAŁ: SP 15 Jankowice – SP 16 Studzienice 0:1.

Klasyfikacja: 1. SP 16 Studzienice, 2. SP 15 Jankowice, 3. SP 18 Pszczyna, 4. GOKSiR Goczałkowice, 5. Weterani, 6. SP 2 Pszczyna, 7. SP 12 Studzionka, 8. Królewskie Orły, 9. SP 14 Wisła Wielka, 10. SP 13 Wisła Mała, 11. Czarni Piasek.

Skład zwycięskiej drużyny: Mateusz Skrobol, Krystian Pawlik, Przemysław Pyrtek, Łukasz Janosz, Mateusz Grzechnik, Dawid Konieczny, Grzegorz Szafarz.

rin

T G+ F

1

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Zobacz także

Skate Jam - zobacz zdjęcia i wyniki
Skate Jam - zobacz zdjęcia i wyniki
Piłkarskie święto w Tychach – zobacz zdjęcia
Piłkarskie święto w Tychach – zobacz zdjęcia
Porzucili psa przy fontannie w Suszcu
Porzucili psa przy fontannie w Suszcu
Megger i Indeka na Mistrzostwach Europy U23
Megger i Indeka na Mistrzostwach Europy U23
Kolejne odkomarzanie w gminie Goczałkowice-Zdrój
Kolejne odkomarzanie w gminie Goczałkowice-Zdrój
Nowa nawierzchnia na ul. Hodowców
Nowa nawierzchnia na ul. Hodowców

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18