Piłkarski weekend na boisku Znicza

26.06.2007, 00:50

Już po raz piąty piłkarze wszystkich klas rozgrywkowych, amatorzy i ligowcy, młodzi i starsi będą mieli okazję rywalizować w piłkarskich zmaganiach na boisku Znicza w Jankowicach.

Impreza odbędzie się w najbliższy weekend. Najpierw w sobotę (30.VI) do rywalizacji przystąpi „kategoria OPEN”. W ramach Cadi Car Cup 2007 organizatorzy planują rozgrywki dla 10 drużyn.Jak na razie stawka nie jest jeszcze wypełniona, dlatego wciąż można zgłosić swoją ekipę. Swój udział potwierdził natomiast zespół Rozwoju Jankowice, absolutny rekordzista imprezy. Zespół dowodzony przez Marcina Szczypiora oraz Wojciecha Bałucha wygrał trzy ostatnie edycje turnieju!

Tradycyjnie podczas sobotniego turnieju odbędzie się konkurencja dla kibiców „Strzał z połowy boiska”. Początek Cadi Car Cup 2007 w sobotę o godzinie 12.00. Po zakończeniu zmagań piłkarskich, odbędzie się festyn!

Dzień później (1.VII), w niedzielę do rywalizacji przystąpią chłopcy urodzeni w i po 1993 roku. Piłkarski Turniej „Dzikich Drużyn” na boisku Znicza odbędzie się po raz trzeci.

Każda drużyna, która chciałaby wziąć udział w zawodach, musi mieć pełnoletniego opiekuna! Piłkarze z kolei muszą także posiadać podczas zawodów legitymacje szkolne oraz zgody rodziców na udział w zawodach. To najważniejsze wymogi organizatorów. Oprócz samego grania w III Piłkarskim Turnieju „Dzikich Drużyn” także konkursy indywidualne: rzutów karnych oraz żonglerki. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody. Początek III Piłkarskiego Turnieju Dzikich Drużyn” zaplanowany jest na godzinę 10.00.

Wszelkie informacje oraz zapisy do turniejów można uzyskać pod numerem tel. (0) 600 45 16 16. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Organizatorzy: amatorska drużyna piłkarska Cadi-Car, LKS Znicz Jankowice oraz MORiS Pszczyna.

Patronat medialny: portal Infopres, Gazeta Pszczyńska.

rin

T G+ F

Zobacz także

Piłkarski weekend
Piłkarski weekend
Piłkarski weekend w Suszcu
Piłkarski weekend w Suszcu
Wyróżnienie dla ZSP w Studzienicach
Wyróżnienie dla ZSP w Studzienicach
2,5 mln na projekty obywatelskie
2,5 mln na projekty obywatelskie
Pawłowickie placówki oświatowe w dobie pandemii
Pawłowickie placówki oświatowe w dobie pandemii

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18