Piłkarski Lany Poniedziałek

09.04.2007, 23:38

Pojedynek na szczycie w klasie A: LKS Goczałkowice z Iskrą Pszczyna zawiódł oczekiwania licznie zgromadzonych na stadionie w Goczałkowicach sympatyków.

Podbramkowych akcji było jak na lekarstwo, a gra była bardzo niedokładna. Ostatecznie jednak kibice doczekali się gola. W drugiej połowie do bramki gospodarzy trafił Grzegorz Furtok, co zapewniło pszczyńskiej Iskrze bezcenne trzy punkty.Trzeba jednak przyznać, że zwycięstwo podopiecznych Artura Zemlaka było zasłużone. To jego drużyna utrzymywała się piłce i miała więcej okazji do zdobycia gola.

Trzy punkty z Bierunia Nowego przywiózł lider rozgrywek, Znicz Jankowice. Do przerwy nic jednak tego nie zapowiadało. Jankowiczanie przegrywali 0:2! Po zmianie stron, kibice zobaczyli jednak odmieniony Znicz, który wygrał 3:2.

Komplet punktów zdobyli także: Stal Chełm Śląski, LKS Rudołtowice-Ćwiklice oraz lider klasy B, Leśnik Kobiór. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)