Oskar Witek z Piasku najlepszy na międzynarodowym turnieju karate

Piasek29.10.2019, 15:48

26 października br. w Katowicach odbył się międzynarodowy turniej karate kyokushin "Katowice Cup". W turnieju brało udział prawie 400 karateków. Wśród nich był Oscar Witek, który zdobył złoty medal i prestiżowy tytuł „Najlepszego zawodnika całego turnieju”.

Oskar, startując w kategorii do 65 kg, wygrał wszystkie swoje walki, zdobywając złoty medal i tym samym powiększając swoją olbrzymią już kolekcję medali.  W nagrodę otrzymał cenny rower. Oskar w marcu br. został już wicemistrzem Europy w karate kyokushin.

Siostra Oskara, Nadia Witek we wrześniu reprezentując Polskę na Mistrzostwach Świata w akrobatyce powietrznej na Ibizie zdobyła tytuł Mistrzyni Świata. W czerwcu zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. Sportowy przykład bierze ze swojego brata Oskara. Gratulujemy!