Okiem aparatu

23.10.2008, 11:39

Powiat

Najładniejsze zakątki powiatu, wybrane zabytki, migawki z życia mieszkańców. Światło dzienne ujrzał album, który pokazuje ziemię pszczyńską w obiektywie.


Taki też był temat konkursu, na który zgłosiło się 50 uczestników. Organizatorzy, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Starostwo Powiatowe i Wydział Promocji i Integracji Europejskiej, wybrali spośród tysiąca fotografie 20 mieszkańców powiatu, które znalazły się w publikacji. - Chcieliśmy zobaczyć, jak powiat i życie tutaj wygląda w oczach mieszkańców, którzy patrzą na to przez obiektyw – mówi Barbara Sopot-Zembok, dyrektor POPP.

Oto nazwiska laureatów, którzy na wczorajszej sesji odebrali nagrody: Anna Majda, Bartek Gogol, Daniel Osiński, Donata Kozyra, Jagoda Gorol, Jakub Bartas, Katarzyna Kostka, Kazimierz Szymański, Magdalena Hess, Jacek Cisło, Michał Bańczyk, Monika Boruszkowska, Olga Zabielska, Paulina Michura, Wiesław Gancarz, Wojciech Mrowiec, Zbigniew Żupa, Marcin Ryguła, Magdalena Loska, Marcin Dzida.

W albumie znalazły się też zdjęcia m.in. Dariusza Skrobola, zastępcy burmistrza Pszczyny, Czesława Szindlera, przewodnika turystycznego, zapalonego podróżnika i fotografa, pracowników promocji oraz archiwalne. Publikacja jest kolejnym materiałem promującym powiat. Dlatego w księgarni jej nie znajdziemy.

agw

T G+ F

1

1

Zobacz także

Pod okiem dzielnicowych
Pod okiem dzielnicowych
Dni miasta okiem Osińskiego
Dni miasta okiem Osińskiego
Długoletnie pożycie małżeńskie par z gminy Pawłowice
Długoletnie pożycie małżeńskie par z gminy Pawłowice
Nowoczesny sprzęt w pracowniach PZS nr 1
Nowoczesny sprzęt w pracowniach PZS nr 1

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18