Nocna Gra Książęca

04.08.2012, 09:18

Pszczyna

Chcesz pobawić się w poszukiwacza skarbów? Weź udział w kolejnej edycji Nocnej Gry Książęcej, która odbędzie się 4 sierpnia w Pszczynie.


Nocna Gra Książęca to organizowana od 2009 roku bezpłatna i otwarta dla wszystkich dwugodzinna impreza łącząca scenariuszowe gry terenowe, podchody, elementy gier komputerowych i RPG. Mogą wziąć w niej udział osoby w każdym wieku, które chcą w ciekawy i aktywny sposób poznać najciekawsze miejsca w Pszczynie. Do udziału w imprezie nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza. Wszystkie informacje gracze zdobywają w toku zabawy. Na uczestników, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami gry czekają nagrody ufundowane przez sponsora.

I tak w sobotę, 4 sierpnia o godz. 19.00 uczestnicy pszczyńskiej gry miejskiej zamienią się na kilka godzin w poszukiwaczy skarbów. Ich celem stanie się legendarny sześciometrowy sznur pereł, który księżna Daisy otrzymała ponad 100 lat temu w prezencie ślubnym od swojego męża Jana Henryka XV Hochberga. Zwycięzców gry poznamy o godz. 21.30.

Co ważne, do udziału w grze niezbędna jest rejestracja, która odbędzie się w dniu gry od 16.00 do 18.30 w Biurze Informacji Turystycznej w Bramie Wybrańców na rynku. W grze można brać udział indywidualnie lub w zespołach 2-osobowych. Przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia. Rejestracja może zakończyć się wcześniej w razie wyczerpania limitu 200 miejsc w grze. Aby zagwarantować sobie miejsca w grze można skorzystać z wcześniejszej internetowej rezerwacji miejsc na stronie gry www.gra.pszczyna.pl.

Organizatorzy to Urząd Miejski w Pszczynie oraz Pszczyńskie Centrum Kultury, producent wykonawczy - firma Silesia Events, główny sponsor - Kawiarnia-Lodziarnia „Dolce Vita”. Honorowy patronat objął burmistrz Pszczyny.

Nocna Gra Książęca jest jednym z punktów dwudniowej imprezy Daisy Days, która odbędzie się 4 i 5 sierpnia w Pszczynie.

ram

T G+ F

Zobacz także

Nocna gra książęca i noc muzeów
Nocna gra książęca i noc muzeów
II Nocna Gra Książęca -
II Nocna Gra Książęca - "Skarby Starego Księcia"
Liczba ozdrowieńcow w powiecie wzrosła do 45.
Liczba ozdrowieńcow w powiecie wzrosła do 45.
Pszczyna: 15 tys. zł na działanie wymazobusa
Pszczyna: 15 tys. zł na działanie wymazobusa
Otwarto ogólnodostępne place zabaw
Otwarto ogólnodostępne place zabaw
Jak zarejestrować samochód? - instrukcja krok po kroku
Jak zarejestrować samochód? - instrukcja krok po kroku

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18