11.10.2018, 23:02

Marek Wojtala - KW Liga Samorządowa Pierwsza

Kandydat do rady miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 3 | Lista nr 22 | Pozycja nr 6

Mieszkańcem Jankowic jestem od urodzenia. Żonaty, dwoje dzieci,  Prowadzę własną działalność gospodarczą. Specjalizacja to budownictwo ogólne, obiektów pro-eko, a także konserwacja i utrzymanie dróg.

Moim zawodowym hobby jest ekologia ze szczególnym uwzględnieniem źródeł energii odnawialnej takich jak: fotowoltaika, wiatraki, pompy ciepła i oczywiście biogazownie stosowane w rolnictwie na całym świecie. Brałem współudział w budowie kilkunastu takowych w Europie. Pozyskanie środków z funduszy zewnętrznych na te cele, to chciałbym uczynić, jest to jednym z priorytetów mojej działalności jako radnego, oraz prowadzenie nieodpłatnego doradztwa w tym zakresie.

Kolejnym będzie działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów poprzez m.in. doświetlenie i oznakowanie niebezpiecznych miejsc, szczególnie chodniki, przejścia dla pieszych, sygnalizatory, monitoring itp.

Bez wątpienia, pamiętam o jednostkach OSP, współpracując z tymi jednostkami przy usuwaniu skutków zdarzeń drogowych, poznałem ich potrzeby , bezwarunkowo należy doposażać je w niezbędny specjalistyczny sprzęt ,który pomoże nieść pomoc potrzebującym.

Chciałbym również zająć się pomocą utalentowanym dzieciom i młodzieży, udzielając pomocy finansowej ze źródeł budżetowych i pozabudżetowych, gdyż takich domorosłych talentów mamy wiele.

Równocześnie całkowicie popieram program Ligi Samorządowej Pierwszej.

T G+ F

Zobacz także

Występ Kabaretu Jurki w PCKulu
Występ Kabaretu Jurki w PCKulu
Złoty Talizman 2019
Złoty Talizman 2019
gorący temat
Uczniowie poznali wyniki rekrutacji do szkół
Uczniowie poznali wyniki rekrutacji do szkół
Trwa dodatkowy nabór wniosków Krajowego Funduszu Szkoleniowego
Trwa dodatkowy nabór wniosków Krajowego Funduszu Szkoleniowego
Budowa komisariatu w Woli dobiega końca
Budowa komisariatu w Woli dobiega końca
SQL: 16