plakat wydarzenia

X edycja konkursu Obiektywnie śląskie. Zgłoszenia do 15 września!

Śląsk23.08.2019, 12:57

Trwa X, jubileuszowa edycja konkursu „Obiektywnie śląskie” na najlepsze fotoreportaże, filmy i fotokasty o Śląsku. Prace można nadsyłać do 15.09.2019.

Motywem przewodnim edycji jest hasło: ŚLĄSKA DUSZA. Prace można nadsyłać do 15 września. Organizatorzy czekają na fotoreportaże, składające się z od 3-7 zdjęć, fotokasty:  maks. 2 minutowe oraz filmy maks. 2 minutowe. 

Najlepsze prace wybierze jury w składzie: Tadeusz Rolke (artysta fotografik, prekursor fotografii reportażowej), Tomasz Sikora (fotograf, twórca plakatów i ilustracji, współpracownik europejskich i amerykańskich agencji reklamowych), Adam Sikora (reżyser, scenarzysta i operator filmowy, fotografik, malarz),  Antoni Cygan (artysta malarz, rektor ASP Katowice) oraz Jacek Joostberens (artysta grafik, scenograf, projektant).

Wszystkie prace spełniające warunki konkursu będą zamieszczane na stronie konkursu: www.obiektywnieslaskie.pl, poprzez którą można oddawać głosy na swoje ulubione fotoreportaże, filmy i fotokasty i w ten sposób współdecydować o nagrodzie publiczności.

Na laureatów czekają atrakcyjne NAGRODY: m.in. profesjonalny aparat firmy FujiFilm, drukarka firmy Epson, nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3500 zł, statyw firmy Manfrotto, pobyty weekendowe w leśniczówkach, vouchery na profesjonalne wydruki, roczne prenumeraty Digital Camera, biżuteria z węgla i srebra. Tradycyjnie wybrane zostaną najbardziej gryfne prace tej edycji.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas uroczystego finału, który odbędzie się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach 18 października.

W związku z jubileuszem 10-lecia projektu Obiektywnie śląskie zostanie wydany album fotograficzny, będący podsumowaniem minionych dziewięciu edycji konkursu. Publikacja zostanie zaprezentowana podczas wielkiego finału.

 

Reklama
                           

Reklama
                          

AR

T G+ F

Galeria

Zobacz także

KONKURS: Tadeusz Drozda w Pszczynie - wygraj bilety!
KONKURS: Tadeusz Drozda w Pszczynie - wygraj bilety!
Konkurs:
Konkurs: "Obiektywnie śląskie"!
„Powstaniec Śląski”  przypomina o historii podczas podróży
„Powstaniec Śląski” przypomina o historii podczas podróży
Tacy jesteśmy. Popołudnie dla dzieci z piosenką i wierszem w Pszczyńskim Centrum Kultury
Tacy jesteśmy. Popołudnie dla dzieci z piosenką i wierszem w Pszczyńskim Centrum Kultury
Europejskie Dni Dziedzictwa w Skansenie i Zamku już w ten weekend! Zobacz program
Europejskie Dni Dziedzictwa w Skansenie i Zamku już w ten weekend! Zobacz program

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 20