KONKURS Cinema City i portalu infopres.pl!

13.10.2009, 13:06

Mamy dla Państwa kolejny konkurs!

Tym razem mamy dla Państwa 2 podwójne zaproszenia na seans „Nowszego modelu”. Wejściówki do wykorzystania od poniedziałku do czwartku (19-22 października) na dowolny seans „Nowszego modelu” w Cinema City w Bielsku Białej.

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywa się aktorka grająca główną rolę?


Poprawną odpowiedź z imieniem, nazwiskiem i nr tel. prosimy przesłać do 16. października (do godz. 16.00) na adres: poczta@infopres.pl.
W najbliższy piątek, 16 października br. w kinach Cinema City w całej Polsce odbędzie się premiera komedii romantycznej „Nowszy model”. Na widzów, którzy w weekend premierowy wybiorą się do kina aby obejrzeć ten przezabawny film czeka wspaniała niespodzianka! Tylko w Cinema City do każdego sprzedanego biletu dołączone zostanie oryginalne zdjęcie bohatera filmu „Saga Zmierzch: Księżyc w Nowiu – Taylora Lautnera.


W swej najnowszej produkcji, Bart Freundlich przedstawia historię Sandy– dojrzałej i niezwykle atrakcyjnej kobiety, która wraz z dziećmi, na skutek życiowych zawirowań zmuszona zostaje do przeprowadzki do jednego z najbardziej zaskakujących miast świata - Nowego Jorku. Bohaterka, w całkowicie nowym dla siebie i zwariowanym środowisku miejskiej dżungli, podejmuje odważną próbę znalezienia swej drugiej połówki. Nieoczekiwanie, towarzyszem jej miłosnych perypetii zostaje, przypadkowo poznany w kawiarni, 25-letni Aram (Justin Bartha). Sandy zatrudnia chłopaka jako nianię dla swoich dzieci. Szybko okazuje się jednak, że między nią, a przystojnym Aramem zaczyna iskrzyć. Uczucie wybucha, kiedy po kolejnej nieudanej randce, bohaterka filmu odkrywa, że poszukiwana miłość jest na wyciągnięcie ręki.

„Nowszy model” jest pełnym ciepłego humoru filmem, stanowiącym wymarzoną propozycję na jesienny wieczór. W wykreowanym przez siebie obrazie, Freundlich nierzadko bawi się konwencją komedii romantycznej, przełamując stereotypy oraz w nowatorski sposób podchodząc do tematu tzw. życiowych prawd o relacjach damsko – męskich.

Aby jeszcze bardziej umilić czas spędzony w kinie, Cinema City dla swoich widzów przygotowało dodatkową atrakcję. Wszyscy ci, którzy w weekend premierowy (16-18 października) przyjdą obejrzeć film „Nowszy model” wraz z zakupionym biletem otrzymają jedną z unikatowych fotografii bohatera filmu „Saga Zmierzch: Księżyc w Nowiu ” –Taylora Lautnera.

Warto spieszyć się, bo liczba zdjęć jest ograniczona i dotyczy seansów premierowych.

Cinema CityZe zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

akm

T G+ F

1

1
1

Zobacz także

KONKURS Kina Świt i portalu infopres.pl!
KONKURS Kina Świt i portalu infopres.pl!
KONKURS! Walentynki z Cinema City
KONKURS! Walentynki z Cinema City
W Kobiórze stanęły EkoSłupki. Pokażą jakość powietrza i stężenie pyłów zawieszonych
W Kobiórze stanęły EkoSłupki. Pokażą jakość powietrza i stężenie pyłów zawieszonych
W czasie mrozów zwracajmy uwagę na osoby bezdomne i samotne
W czasie mrozów zwracajmy uwagę na osoby bezdomne i samotne
Policjanci specgrupy „Speed” podsumowali miniony rok w Śląskiem
Policjanci specgrupy „Speed” podsumowali miniony rok w Śląskiem

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18