Koncert kolędowy „A słowo ciałem”

04.01.2013, 11:04

Suszec

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza 4 stycznia na niezwykły koncert kolędowy „A słowo ciałem”. Początek o godz. 18.00 w sali widowiskowej GOKu. Wstęp wolny.

Początki projektu „A Słowo Ciałem” sięgają ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia, kiedy grupa młodych ludzi zdecydowała się na organizację koncertu kolęd, z którego dochód przeznaczony został na leczenie chorej dziewczynki, Amelki (więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie internetowej: www.pomagamyamelii.pl).Zbiórka pieniędzy przeprowadzona została bezpośrednio po koncertach w parafiach w Brzeziu nad Odrą i Rydułtowach. Kolędy, które znalazły się w programie koncertu zostały zaaranżowane przez zespół, a ich odbiór spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami. Zeszłoroczny materiał został zarejestrowany w formie audio.

Obecnie grupa wydała swoją pierwszą płytę. Jak piszą twórcy: „Pracę nad nowymi aranżacjami kolęd rozpoczęliśmy w czerwcu tego roku, jak również pracowaliśmy nad rozwinięciem aranży kolęd, które wykonywaliśmy na dwóch zeszłorocznych koncertach. Instrumentarium obejmuje gitary, sekcje rytmiczną i dętą oraz kwartet smyczkowy. Klimat muzyczny oscyluje wokół muzyki akustycznej z elementami takich stylów jak folk, pop, reggae i hip-hop.”

Skład zespołu: Łukasz Mucha, Mateusz Wysocki , Karol Talik , Piotr Tkaczyk , Rafał Kierpiec, Marcin Wojaczek , Bartosz Głombica , Sybilla Wojtowicz , Anna Wieczorek , Paulina Kucharczyk , Dominika Kontny.

jack

T G+ F

Zobacz także

"A słowo ciałem" - jutro koncert
Koncert „Apolla”
Koncert „Apolla”
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18