(fot. powiat)

„Bajka na niepogodę" - spektakl z udziałem samorządowców

Powiat01.12.2019, 18:01

Wyjątkowe przedstawienie z udziałem samorządowców będzie można zobaczyć w ośrodkach kultury we wszystkich gminach powiatu pszczyńskiego.

Takiej bajki jeszcze nie widzieliście. Samorządowcy z powiatu pszczyńskiego zagrają w wyjątkowym charytatywnym spektaklu „Bajka na niepogodę”. Premiera już 20 października w Pszczyńskim Centrum Kultury, a w kolejnych tygodniach występy w ośrodkach kultury w pozostałych gminach powiatu.

„Bajka na niepogodę” to spektakl dla dzieci przygotowany z inicjatywy i z udziałem samorządowców związanych z powiatem pszczyńskim oraz gminą Pszczyna. Wszystko po to, by zebrać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla Szpitala Powiatowego w Pszczynie – głowicy do ultrasonografu wykorzystywanego na oddziale neonatologicznym.

Spektakl to urocza w swej prostocie i obrazie historia z morałem o zaskakującej przyjaźni i życzliwości. To wspaniała okazja do spędzenia miłego popołudnia z rodziną w teatrze.

Premiera spektaklu odbędzie się w niedzielę, 20 października o godz. 16.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury. Bilety-cegiełki na to wydarzenie można kupić w cenie 10 zł w sekretariacie PCKul. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup sprzętu.

W kolejnych tygodniach „Bajkę na niepogodę” będzie można zobaczyć w gminnych ośrodkach i domach kultury – w Kobiórze, Goczałkowicach-Zdroju, Miedźnej, Suszcu oraz Pawłowicach.

Harmonogram występów:

20 października (niedziela) - premiera spektaklu - godz. 16.00 Pszczyńskie Centrum Kultury, bilety do nabycia w sekretariacie PCKul-u, ul. Piastowska 1
27 października (niedziela) - godz. 17.00, sala widowiskowa Gminnego Domu Kultury w Kobiórze, ul. Centralna 16, bilety do nabycia w sekretariacie GDK
17 listopada (niedziela) - godz. 17.00, sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach, ul. Zjednoczenia 67
23 listopada (sobota) - godz. 17.00, sala Urzędu Gminy w Goczałkowicach-Zdroju, ul. Szkolna 13
24 listopada (niedziela) - godz. 17.00, sala widowiskowa Domu Kultury w Woli, ul. Pszczyńska 110
1 grudnia (niedziela) - godz. 17.00, sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22

KK

T G+ F

Zobacz także

„Bałwanek o gorącym sercu” – grudniowa Niedziela z Bajką
„Bałwanek o gorącym sercu” – grudniowa Niedziela z Bajką
Wesołe Bajeczki -
Wesołe Bajeczki - "Ali Baba i czterech rozbójników"
Dozowniki dezynfekujące w starostwie, szkołach oraz  pozostałych jednostkach
Dozowniki dezynfekujące w starostwie, szkołach oraz pozostałych jednostkach
Pociąg potrącił 25-letniego mężczyznę
Pociąg potrącił 25-letniego mężczyznę
Akcja wolontariacka w firmie Ambra
Akcja wolontariacka w firmie Ambra

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18