Art. spons. Sukces to zmiany - zacznij zmiany z Cammbio!

Pszczyna20.11.2019, 15:30

- Jako zespół mamy nie tylko różne wykształcenie, lecz także inne bogate doświadczenia życiowe, dzięki czemu łatwiej wspólnie znaleźć drogę ku lepszej przyszłości odpowiadającą potrzebom pacjentów – mówi Monika Kopij.

Kim jesteśmy?

Cammbio Interdyscyplinarne Centrum Psychoterapii i Rozwoju tworzy zespół specjalistów różnych dziedzin, po to, by codzienne problemy zgłaszających się  osób mogły być rozwiązywane kompleksowo. Aktualnie skład zespołu tworzą: Ewa Liberka – certyfikowany instruktor terapii uzależnień, arteterapeuta, Katarzyna Rospondek – psycholog kliniczny, psychoterapeuta, Agnieszka Knapik - dietoterapeuta, fitoterapeuta, Monika Kopij - psycholog kliniczny, psychoterapeuta, trener, specjalista psychoterapii uzależnień, socjoterapeuta, Robert Kopij certyfikowany Trener EEG  Biofeedback, Anna Hachuła – psychoterapeuta, fizjoterapeuta. Z zespołem współpracuje również prawnik Andrzej Wołowiec.  Specjaliści cały czas się dokształcają, a zakres usług jest sukcesywnie poszerzany.

Czym się zajmujemy?

Każda osoba potrzebująca wsparcia znajdzie u nas pomoc. Zajmujemy się zarówno dziećmi, młodzieżą, jak i dorosłymi. Prowadzimy także warsztaty tematyczne, diagnozy weekendowe dla osób spoza regionu. Oferujemy również możliwość konsultacji i psychoterapii online. Spotkania odbywają się za pośrednictwem komunikatora Skype.

Jednak szczególnie ważna jest dla nas pomoc rodzinom adopcyjnym i zastępczym.

Z powodu niedostatecznej wiedzy na temat dzieci w pieczy zastępczej często udzielana  pomoc nie jest właściwa. Trzeba dostosować możliwości rodziny, zapoznać się z historią dziecka, a często sięgnąć po pomoc specjalisty w stworzeniu diagnozy medycznej. W społeczeństwie panuje fałszywe przekonanie, że wychowanie dziecka adoptowanego i pozostającego w rodzinie zastępczej niczym się nie różni od wychowania biologicznych dzieci. My wiemy, że jest to mit. Brak wiedzy na temat wychowania dzieci, które doświadczyły straty opiekunów, może powodować duże problemy w rodzinie. Tu nie wystarczy czas, miłość i poświęcenie, niezbędna jest odpowiednia wiedza oraz pomoc wykwalifikowanych specjalistów.

Co nas wyróżnia?

Tym, co wyróżnia Cammbio, jest interdyscyplinarna pomoc. Psychologowie tworzą pogłębioną diagnozę kliniczną oraz wywiad zewnętrzny, sprawdzają naturalne środowisko pacjenta, a długość procesu pracy dostosowują indywidualnie. W czasie, gdy psycholog pracuje z dzieckiem, kobiety mogą znaleźć czas dla siebie, skorzystać z porad wizażystki czy dietetyka. Mamy do dyspozycji obszerne pomieszczenia z możliwością noclegu, dlatego możemy bez problemu przyjmować rodziny z całej polski na diagnozy weekendowe. Panuje u nas domowa atmosfera.

W sobotę, 30 listopada zapraszamy na konsultacje w promocyjnej cenie 20,00 zł. Konsultacji będą udzielać: dietetyczka i fitoterapeutka Agnieszka Knapik, trener EEG Biofeedback Robert Kopij (podczas konsultacji odbędzie się diagnoza EEG Biofedback), certyfikowany instruktor terapii uzależnień Ewa Liberka, psycholog kliniczny i psychoterapeuta Monika Kopij, psycholog kliniczny Katarzyna Rospondek. Zapisy na konsultacje odbywają się telefonicznie u poszczególnych osób. Można będzie również skorzystać z konsultacji z prawnikiem po ustaleniu godziny  z Moniką Kopij.  

11 stycznia 2020 r. odbędą się warsztaty „Mapa Marzeń”, które poprowadzi Ewa Liberka – certyfikowany instruktor terapii uzależnień, arteterapeuta.

W dniach od 31 stycznia do 2 lutego 2020 r. odbędą się warsztaty z elementami wizażu dla kobiet „Kobiecość moją siłą”. Warsztat poprowadzi Monika Kopij, wizaż Anna Kopij.  W tych dnia będą miały również miejsce konsultacje w sprawie stylizacji z właścicielką butiku i kobietą z genem doskonałej stylizacji Dorotą Podleśny. Zapisy pod nr tel. 609746532.

Strona internetowa

Facebookowy fanpage

Kontakt:

Ewa Liberka 696 775 558

Katarzyna Rospondek 696 017 840

Monika Kopij 609 756 532

Agnieszka Knapik 600 263 394

Rober Kopij 720 866 991

Anna Hachuła 663 700 836

 

T G+ F

Zobacz także

Reklama - dowiedz się więcej
Reklama - dowiedz się więcej
Rodzaje reklamy na portalu pszczynska.pl
Rodzaje reklamy na portalu pszczynska.pl
"Żubrowisko"  w PCKul-u oraz online
"Żubrowisko" w PCKul-u oraz online
W starostwie szkolą się z wdrażania dostępności
W starostwie szkolą się z wdrażania dostępności
25 września: trzy zakażenia, dwoje ozdrowieńców
25 września: trzy zakażenia, dwoje ozdrowieńców
Przebudowa mostu w Suszcu. Będzie objazd
Przebudowa mostu w Suszcu. Będzie objazd
Wsparcie dla powiatu cieszyńskiego i przemyskiego
Wsparcie dla powiatu cieszyńskiego i przemyskiego
Akcja "Bezpieczny Sk8park & Pumptrack" w Pawłowicach
Akcja "Bezpieczny Sk8park & Pumptrack" w Pawłowicach
24 września: trzy zakażenia i zgon
24 września: trzy zakażenia i zgon
Maciuś Cieślik i jego mama zapraszają na "Żubrowisko"
Maciuś Cieślik i jego mama zapraszają na "Żubrowisko"
Będzie bezpieczniej przy drogach powiatowych
Będzie bezpieczniej przy drogach powiatowych
Podziękowania dla Rolników
Podziękowania dla Rolników
SQL: 16