Poezja i muzyka pod 13 z kotem w tle

10.10.2014, 23:32

Pszczyna

Kolejne spotkanie z pięknym polskim słowem poetyckim zatytułowane zostało „Kocie tango”. Postanowiliśmy pokazać, że najwięksi twórcy bardzo kochali zwierzęta i poświęcili im bardzo wiele utworów.


Piątkowy wieczór zostanie poświęcony kotom. Te piękne stworzenia towarzyszą człowiekowi od wieków i ciągle są niedoceniane. A przecież wiadomo, że głaskanie kota uspokaja ciśnienie krwi, łagodne mruczenie pomaga zasnąć a ciepło futerka pozwala się zrelaksować.

Ale tak naprawdę testy o mruczkach są tylko pretekstem spotkania. Chcemy tym razem poprosić naszych gości, aby wspomogli Zwierzęcą Arkadię, fundację non profit, która pomaga w Pszczynie i okolicy wszystkim potrzebującym zwierzętom.
W trakcie wieczoru zbierać będziemy do specjalnych skarbonek datki, które pomogą Fundacji w prowadzeniu działalności, umożliwią uregulowanie rachunków za leczenie, wyżywienie i opiekę porzuconych skrzywdzonych przez człowieka zwierząt. Towarzyszyć nam będą zdjęcia psów i kotów znajdujących się pod opieką Arkadii.

Dlatego bardzo prosimy o obecność wszystkich, którzy kochają poezję i zwierzęta. Liczymy na Państwa hojność. Każda złotówka wrzucona do skarbonki przeznaczona zostanie na potrzeby tych biednych stworzeń. W zamian oferujemy wiersze i piękne piosenki z kotem w tle.

Zapraszamy w piątek 10 października o godzinie 18.00 do „13”. Jak zwykle czekamy z filiżanką kawy i wspaniałym słowem polskim.

tog

T G+ F

Zobacz także

Iść w stronę słońca... Powraca
Iść w stronę słońca... Powraca "Poezja i muzyka pod 13" w Pszczyńskim Centrum Kultury
Tacy jesteśmy. Popołudnie dla dzieci z piosenką i wierszem w Pszczyńskim Centrum Kultury
Tacy jesteśmy. Popołudnie dla dzieci z piosenką i wierszem w Pszczyńskim Centrum Kultury
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18