PALP: Hotel mistrzem jesieni

13.11.2006, 15:14

Hotel Imperium został mistrzem jesieni w Pszczyńskiej Amatorskiej lidze Piłkarskiej.

„Hotelarze” powrócili na fotel lidera, po zwycięstwie w ostatniej jesiennej kolejce z Bosch Service/Halmax (5:1). Co ciekawe, prowadzenie w tym meczu objęli piłkarze Boscha, grając o jednego zawodnika... mniej.

Nie było by Hotelu Imperium na pierwszej pozycji, gdyby nie remis w pojedynku dotychczasowego lidera, czyli ekipy Mieszka. W ich spotkaniu ze Starą Wsią padł bezbramkowy remis. Jak mówią futboliści z osiedla Piastów, nie strzelili w tym meczu bramek, bo nie zagrali autorzy 33 z 43 goli, jakie w rundzie jesiennej zdobyła ich drużyna.Także wynikiem bezbramkowym zakończył się mecz DeJaVu z ZRB Krawieczek. W meczu sąsiadów z tabeli, ATS Jakub lepszy od Katona (zwycięstwo 3:2). Za darmo punkty zgarnęli futboliści Cadi Caru. Ich rywale, Debeciarze nie przybyli na spotkanie. Najwięcej bramek padło w meczu beniaminków: Elwo-Termex/Banany (10). Wszystkie zdobyli reprezentanci tej pierwszej drużyny. Nie jest w tym nic dziwnego, skoro Termex/Banny przybyły na mecz tylko w pięcioosobowym składzie, a Elwo należy do czołówki ligi.

Po rundzie jesiennej, na pierwszym miejscu jest Hotel Imperium (29 punktów). Dalej znajdują się: Mieszko (28, jedyna drużyna bez porażki), Cadi Car (27), Stara Wieś (26), Elwo (24), Japibud (16), ATS Jakub (15), Debeciarze (14), DeJaVu (11), Katon (10), Termex/Banany (10), Bosch Service/Halmax (6), ZRB (5).

W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzi Łukasz Mika (Mieszko) – 16 trafień. Z jego placami są Łukasz Kędzior (14 goli, Katon) oraz Marek Kotas (12 goli, Elwo).

W kategorii „Fair Play” prowadzi Katon, którego piłkarze w 12 meczach zostali ukarani dwoma żółtymi kartkami. (fot. Infopres, Gazeta Pszczyńska)

Komplet wyników XI kolejki PALP

Cadi-Car – Debeciarze XYZ 5:0 wo

Bosch/Halmax – Hotel Imperium 1:5 (1:1)
Gole: Łukasz Larysz (Bosch Service/Halmax) oraz Adrian Krawczyk (2), Marek Chrapkiewicz, Łukasz Kubiczek, Krzysztof Styrnol (Hotel Imperium)

Katon – ATS Jakub 2:3 (0:2)
Gole: Artur Orliński (2, Katon) oraz Rafał Drzyga, Marcin Górny, Kamil Paliczka (Jakub)

Banany/Termex – Elwo 0:10 (0:3)
Gole: Marek Kotas (3), Rafał Kościelny (3), Damian Ryś (2), Leszek Kędzior (2)

ZRB Krawieczek – DeJaVu 0:0

Stara Wieś – Mieszko 0:0
.

rin

T G+ F

Zobacz także

Liga na „małych boiskach”: Japi-bud mistrzem jesieni
Liga na „małych boiskach”: Japi-bud mistrzem jesieni
PALF: Mistrz mistrzem jesieni
PALF: Mistrz mistrzem jesieni
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18