Już dziś Pszczyńska Noc Zakupów!

Pszczyna11.09.2020, 15:32

W drugi piątek września w naszym mieście organizowana jest Pszczyńska Noc Zakupów. Biorące udział w akcji sklepy będzie można odwiedzać do 23.00!

Celem akcji są prezentacja i promocja szerokiego wachlarza towarów i usług dostępnych na terenie gminy Pszczyna i zachęcenie mieszkańców do zakupów w najbliższej okolicy, do wspierania lokalnych firm, które w głównej mierze są również miejscem pracy dla wielu pszczynian.

- Pszczyna to nie tylko miejsce, gdzie warto wybrać się na wspaniały, romantyczny spacer, ale także miejsce, gdzie można zrobić udane zakupy. W naszym mieście jest wiele małych punktów handlowych oraz drobnych działalności usługowych, które nie należą do żadnej dużej sieci, a które oferują produkty i usługi bardzo wysokiej jakości - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

W ramach wydarzenia, w zgłoszonych obiektach handlowych, możliwe będzie dokonanie zakupów w dodatkowych godzinach 17.00 - 23.00. Obiekty uczestniczące w Nocy Zakupów przygotowały na ten wieczór specjalne promocje, rabaty, kupony zniżkowe na kolejne zakupy itp. Tego samego wieczoru na pszczyńskim rynku zagości kino plenerowe.

Każda osoba, która w ramach wydarzenia zdecyduje się zrobić zakupy w punktach zgłoszonych do Pszczyńskiej Nocy Zakupów, będzie mogła na podstawie paragonu odebrać pszczyński upominek oraz wziąć udział w dodatkowym konkursie na hasło promocyjne lub wierszyk na temat zakupów w Pszczynie. Upominki dla każdego klienta do odbioru będą w wieczór zakupowy w namiocie na pszczyńskim rynku i w biurze Referatu Promocji ul. Piastowska 24/1. Konkurs na hasło zachęcające do zakupów w Pszczynie rozstrzygnięty zostanie w środę 16 września. Nagrodami w konkursie będą 3 vouchery na kwotę 200 zł każdy, na zakupy w punktach handlowych, które brały udział w Pszczyńskiej Nocy Zakupów.

Informacje o Pszczyńskiej Nocy Zakupów dostępne są również na stronie internetowej www.noczakupow.pszczyna.pl. Znajduje się tam regulamin wydarzenia, lista punków uczestniczących wraz ze zdjęciami obiektów i opisami przygotowanych promocji oraz godzinowy program wydarzeń dodatkowych. Lista punktów uczestniczących w akcji cały czas się powiększa i będzie aktualizowana.

Organizatorami akcji „Pszczyńska Noc Zakupów” są: Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz przedsiębiorcy z Pszczyny.

(źródło: UM)

KK

T G+ F

Zobacz także

Urząd we współpracy z przedsiębiorcami organizuje
Urząd we współpracy z przedsiębiorcami organizuje "Black Week"
Pszczyńska Noc Zakupów
Pszczyńska Noc Zakupów
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Konkurs "Pierwsze zdjęcie na Instagramie"
Konkurs "Pierwsze zdjęcie na Instagramie"

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18