Art. spons.: Wieczór Kabaretowy z kabaretem Chyba w Klubie O'Key

Artykuł sponsorowany20.09.2017, 10:23

W czwartek, 28 września Klub O'Key zaprasza na kolejny Wieczór Kabaretowy.

Tym razem wystąpią kabaret Chyba z Wrocławia i jak zawsze goście niespodzianki.

Gospodarzem wieczoru będzie Piotr Skucha.

Cena biletu - 35 zł. Rezerwacja miejsc - tel. 885 219 109.

 

Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność, jak i kabaretowe środowisko.

Od stycznia 2016 r. kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz. Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także - mimo młodego stażu - olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce.

To wszystko sprawia, że stale jest zapraszany do realizacji telewizyjnych. Tylko w ostatnich miesiącach na szklanym ekranie Kabaret Chyba można było zobaczyć przy okazji takich realizacji telewizyjnych w TVP2 jak: Festiwal Kabaretu w Koszalinie, Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie, Dzięki Bogu już weekend, Kabaretowa Noc Listopadowa.

 

Klub Muzyczny O'Key

ul. M. C. Skłodowskiej
43-200 Pszczyna
tel. 885 219 109
www.klubokey.pl

 

 

 

pako

T G+ F
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
SQL: 14