„Twój na zawsze” w Cinema City

20.03.2010, 09:00

Artykuł sponsorowany

Już w najbliższy weekend, 19-21 marca, kino Cinema City zaprasza na premierowe pokazy filmu „Twój na zawsze” (Remember Me).

Na widzów, którzy jako pierwsi zdecydują się obejrzeć tę najnowszą produkcję z Robertem Pattinsonem – gwiazdą sagi „Zmierzch”, czeka miła konkursowa niespodzianka.


Wiele nie trzeba by komplet trzech, unikalnych, wielkoformatowych portretów: Kristen Stewart , Roberta Pattinsona i Taylora Lautnera - bohaterów filmu „Księżyc w nowiu”, drugiej części sagi „Zmierzch” był Twój na zawsze.
„Twój na zawsze” (Remember Me) to historia Tylera Rotha (Robert Pattinson), młodego buntownika z rozbitej rodziny, który szukając swojego miejsca na ziemi, często popada w kłopoty. Gdy po raz kolejny wdaje się w bójkę, zostaje brutalnie pobity przez obecnego przy tym zdarzeniu policjanta. Niedługo potem, Tyler poznaje Emilie de Ravin (Ally Craig), córkę funkcjonariusza, którą postanawia uwieść, a następnie porzucić. Szybko okazuje się jednak, że uczucie jakie rodzi się pomiędzy nimi wcale nie jest fikcją…

Realny jest też konkurs, jaki kina Cinema City przygotowały dla wszystkich widzów, którzy zdecydują się wybrać na premierowe pokazy filmu „Twój na zawsze” w dniach od 19 do 21 marca 2010.

Jeśli wiesz „Jak przekonasz bliską Ci osobę, że Twoja miłość jest wieczna?”, wypełnij konkursowy kupon i wraz z biletem z premierowego pokazu zostaw go w urnie w kinie, a po 27 marca komplet trzech, unikalnych portretów bohaterów filmu „Księżyc w nowiu” o wymiarach 45x65 cm może być na zawsze Twój.

„Twój na zawsze” we wszystkich kinach sieci Cinema City już od 19 marca. Zapraszamy!Cinema City Bielsko Biała (GeminiPark)

ul. Leszczyńskiego 20
43-300 Bielsko-Biała
Email: bielsko-biala@cinema-city.pl
Fax: (33) 485-39-02

Rezerwacja telefoniczna:

(33) 485-39-39

akm

T G+ F

1

1

Zobacz także

"Zakochany wilczek" z niespodzianką w Cinema City!
Uczcić Dzień Ojca w Cinema City!
Uczcić Dzień Ojca w Cinema City!
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
Świąteczny Weekend Zakupów w Pszczynie
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
35 lat Muzeum Prasy Śląskiej
Uhonorowani przez Sybiraków
Uhonorowani przez Sybiraków
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Pszczyna: Budżet na 2021 rok przyjęty
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska
Apel w sprawie trudnej sytuacji Uzdrowiska

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18