Zmiany w regulaminie "Żubrowiska"

27.08.2006, 12:14

Pszczyna, powiat

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się trzecia edycja Żubrowiska”. Przypominamy, że jeszcze do wtorku można zgłaszać zespoły.


Organizatorzy, Starostwo Powiatowe w Pszczynie i Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej wprowadzili zmianę w regulaminie. Wykreślony został punkt mówiący, że w każdej grupie musi być minimum jeden mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Zatem mogą zapisywać się zespoły pochodzące całkowicie spoza powiatu. Z naszych ostatnich informacji wynika, że do tej pory zgłosiło się 5 grup. Regulamin zakłada udział w Przeglądzie 10 zespołów. Zatem pospieszcie się, bo naprawdę warto. Zwycięzca otrzyma 1.500 zł na zakup sprzętu muzycznego.

Tym razem zespoły zagrają na boisku Liceum Ogólnokształcącego im B. Chrobrego (ul. 3-go maja 7). Gwiazdą Przeglądu będzie zespół KSU. A wszystko to 3 września, w godzinach od 12.00 do 19.00.
Przypominamy, że w konkursie mogą wziąć udział zespoły amatorskie. Każdy zespół musi zaprezentować minimum 3 utwory (czas 25 minut). O kolejności występu zadecyduje losowanie.

Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie zespół KSU, którego występ jest przewidywany w godzinach 19.30 - 21.30. Jako suport przed KSU zagra zwycięzca przeglądu.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie? Zainteresowani powinni wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z płytami lub kasetami „demo” dostarczyć osobiście bądź przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej, ul. 3-go Maja (pokój 37) do 29 sierpnia br. lub elektronicznie na adres skrobol@powiat.pszczyna.pl.
Organizator ma prawo odrzucić zespół na podstawie weryfikacji przesłuchanych materiałów.

Wszystkie zespoły zaprezentowane zostaną na portalu internetowym www.powiat.pszczyna.pl oraz na łamach „Gazety Pszczyńskiej”. Laureat Przeglądu będzie miał możliwość zaprezentowania swoich utworów na antenie Radia Mega FM. Wszystkie zespoły otrzymają nagranie audio własnego występu.

Dokumenty do pobrania


Formularz zgłoszeniowy
Regulamin

pin

T G+ F

Zobacz także

PomaU zwycięzcą Żubrowiska
PomaU zwycięzcą Żubrowiska
Laureaci Żubrowiska
Laureaci Żubrowiska
Rowery dla niepełnosprawnych do wypożyczenia w starostwie
Rowery dla niepełnosprawnych do wypożyczenia w starostwie
Remont ulicy Wiślnej zakończony
Remont ulicy Wiślnej zakończony
Nowy budynek przedszkola w Studzionce prawie gotowy
Nowy budynek przedszkola w Studzionce prawie gotowy

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18