„Zimowa” rodzinna wycieczka w Beskid Śląski

Powiat11.01.2018, 11:14

7 stycznia odbyła się pierwsza wycieczka „Diablaka” w tym roku. Kilka rodzin klubowiczów udało się na niezbyt wymagającą wycieczkę górską na Kozią Górę (683 m n.p.m.) w Beskidzie Śląskim.

Mimo, że zabrakło śniegu i prawdziwie zimowych warunków pozwalających na zimową zabawę, pogoda dopisała i w łagodnej mgle, wszyscy spokojnie zdobyli niewielki szczyt Koziej Góry. Po godzinnym odpoczynku w schronisku Stefanka, udaliśmy się do Bystrej Śląskiej, gdzie zakończyliśmy niedzielny spacer.

W czasie wycieczki uczestnicy zostali zapoznani z historią miasta i wybranych zabytków Bielska-Białej, podstawami topografii obszaru wycieczki oraz informacjami ogólnymi dotyczącymi lasów i drzewostanu piętra pogórza.

Jako organizatorzy cieszymy się zainteresowaniem naszymi wycieczkami. Do udziału w naszych wycieczkach zachęcamy również grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Informacje na temat planowanych wycieczek systematycznie publikujemy na naszej stronie internetowej www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl oraz profilu FB.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów turystyki, osoby chcące pochodzić po górach do uczestnictwa w wycieczkach organizowanych przez Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny „Diablak”. Naszym celem jest zachęcanie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu, pozostajemy również otwarci na turystów w każdym wieku.

Uczniowski Klub Sportowo- Turystyczny „DIABLAK” współpracuje przy organizacji wyjazdów z Powiatowym Ogniskiem Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie, a także Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie.

UKST „Diablak”

 

Reklama

Reklama

jack

T G+ F

Zobacz także

Wycieczki rodzinne z Diablakiem
Wycieczki rodzinne z Diablakiem
Diablak w drodze na Policę
Diablak w drodze na Policę
Święto Policji w Pszczynie: będą utrudnienia na parkingach
Święto Policji w Pszczynie: będą utrudnienia na parkingach
Uczennica SP 1 mistrzynią świata w hip-hopie
Uczennica SP 1 mistrzynią świata w hip-hopie
Przedszkole na os. Piastów nabrało kolorów
Przedszkole na os. Piastów nabrało kolorów

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 20