
Zebranie w Wiśle Małej
| 18.03.2013, 09:48 |
Pszczyna
18 marca odbędzie się zebranie sprawozdawcze w Wiśle Małej.
W Remizie OSP przy ul. Pawiej 42 na mieszkańców sołectwa będą czekać przedstawiciele zarządu sołectwa oraz gminy Pszczyna.
Zebranie rozpocznie się o godz. 17.00, a jeżeli nie bedzie wymaganego kworum, odbędzie się w drugim terminie, 15 minut później.
ram





.jpg)








