(fot. archiwum)

Zdobądź Giewont z DIABLAKiem

Pszczyna07.07.2019, 09:59

DIABLAK zaprasza do wzięcia udziału w wycieczce w Tatry, która odbędzie się 7 lipca. Celem wycieczki jest poznanie walorów turystyczno-krajobrazowych Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Planowana trasa nie jest zbyt długa, liczy około 18 km. i przeznaczona jest dla turystów o dobrej kondycji i dobrym stanie zdrowia. W przypadku złych warunków trasa zostanie zmodyfikowana lub zmieniona tak, aby nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. W czasie wycieczki planowane jest odwiedzenie schroniska na Hali Kondratowej.


Zakładana trasa: Kuźnice - Dolina Bystrej - Hala Kondratowa -Przeł. Kondracka - GIEWONT 1894m n.p.m. - Przeł. w Grzybowcu - Dolina Strążyska - Kuźnice - czas przejścia około 7 godz. + odpoczynki.

Uczestnicy wycieczki zapoznają się z pięknymi widokami Tatr Wysokich, Zachodnich i nie tylko, poznają historie terenu, walory przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego. Będą mieli okazję zasmakować klimatu tatrzańskich wędrówek.

Minimalny wiek uczestnika to ukończone 15 lat. Na trasie występują zabezpieczenia techniczne (np. łańcuchy, klamry, drabinki).

Więcej informacji i zapisy tutaj.

 

KK

T G+ F

Zobacz także

Z DIABLAKiem do Tatralandii
Z DIABLAKiem do Tatralandii
Diablak w drodze na Policę
Diablak w drodze na Policę
Nowe władze w pawłowickiej oświacie
Nowe władze w pawłowickiej oświacie

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18