Zapraszamy do śpiewania po raz trzeci

Pszczyna12.11.2014, 18:00

Po długim weekendzie (dla niektórych) warto jeszcze odpocząć przy dźwiękach wspólnie śpiewanych piosenek. W najbliższą środę, 12 listopada zapraszamy do „13” na godzinę 18.00, aby spędzić godzinkę w towarzystwie miłośników starych polskich piosenek z lat 60.

Będziemy rozmawiać o największych przebojach tego okresu, poznamy ciekawostki z życia twórców i wykonawców tych utworów i oczywiście razem zaśpiewamy.

Tym razem bawić się będziemy, interpretując między innymi „O mnie się nie martw”, „Rudy rydz”, „Cicha woda”, „Takie ładne oczy”, „Ktoś mnie pokochał” i wiele innych (spis wszystkich piosenek na plakacie).

Dla tych, którzy zechcą pojawić się po raz pierwszy, informacja: piosenki ułożone są chronologicznie według czasu powstania lub pojawienia się w mediach. Teksty wyświetlane będą na dużym ekranie i każdy śpiewa tak, jak czuje. Nie martwimy się tym, że czasami miniemy się z tonacją, pomylimy słowa czy nie trafimy w podkład. Ważne, żeby wspólnie, razem wykonać piosenki, które kiedyś cieszyły się ogromną popularnością, a i dzisiaj wokaliści chętnie po nie sięgają.

Zapraszamy serdecznie!

Renata Zborowska

jack

T G+ F

Zobacz także

35 lat śląskiego śpiewania
35 lat śląskiego śpiewania
Kobiórzanie laureatami Śląskiego Śpiewania
Kobiórzanie laureatami Śląskiego Śpiewania
Wypadek w Warszowicach tylko wyglądał groźnie
Wypadek w Warszowicach tylko wyglądał groźnie

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18