Podczas Forum Przedsiębiorców w ub. roku (fot. powiat pszczyński)

Zapraszają na szkolenia dla przedsiębiorców

Pszczyna13.02.2019, 13:56

Starosta Barbara Bandoła wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Pszczynie zapraszają do udziału w pierwszym w tym roku spotkaniu w ramach Forum Przedsiębiorców powiatu pszczyńskiego, które odbędzie się 1 marca o godz. 10.00 w sali narad w Starostwie Powiatowym w Pszczynie.

Spotkanie jest kontynuacją szkoleń, których tematyka miała na celu wsparcie przedsiębiorców w zakresie nowelizacji przepisów. W poprzednich latach tego typu inicjatywy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, goszczono kilkadziesiąt firm.

I tym razem organizatorzy chcą stworzyć okazję do uzupełnienia potrzebnej wiedzy związanej ze zmieniającymi się przepisami, a także umożliwić skonsultowanie ważnych dla przedsiębiorców zagadnień z kluczowymi partnerami rynku pracy.

Podczas tegorocznego Forum planowany jest udział: ZUS-u ("E-akta, skrócenie przechowywania akt pracowniczych od 1 stycznia 2019 r. Prowadzenie dokumentacji pracowniczej - reguły obowiązujące od 1 stycznia 2019 r."), Izby Skarbowej w Pszczynie ("Nowelizacja  przepisów podatkowych 2019 – VAT, CIT, PIT"), Funduszu Górnośląskiego w Katowicach ("Jak wyjść na rynki zagraniczne? Wsparcie rozwoju firm w obszarze internacjonalizacji – oferta sieci Enterprise Europe Network", "Działalność pożyczkowa Funduszu Górnośląskiego S.A."), Straży Granicznej w Bielsku-Białej ("Warunki wjazdu i pobytu cudzoziemca na terenie Rzeczypospolitej").

Organizatorzy zapraszają do udziału w Forum Przedsiębiorców Powiatu Pszczyńskiego. Zainteresowani proszeni są o potwierdzenie swojej obecności pod adresem email pup@pup-pszczyna.pl lub telefonicznie 32 210 27 42 do 28 lutego 2019 r., do godziny 14.00.
PUP Pszczyna

pako

T G+ F

Zobacz także

Przedsiębiorcy na spotkaniu o zatrudnianiu cudzoziemców
Przedsiębiorcy na spotkaniu o zatrudnianiu cudzoziemców
Szkolenie dla pracodawców o zatrudnianiu cudzoziemców
Szkolenie dla pracodawców o zatrudnianiu cudzoziemców
66-latek ukradł telefon, bo chciał "znaleźne"
66-latek ukradł telefon, bo chciał "znaleźne"
Policja szuka świadków wypadku w Górze
Policja szuka świadków wypadku w Górze

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18