Zajęcia językowe w Suszcu

28.09.2011, 13:44

Suszec

Mieszkańcy gminy Suszec poćwiczą języki obce. Tamtejszy GOK zorganizował bowiem zajęcia z angielskiego i niemieckiego. Chętni zostaną podzieleni według kategorii wiekowych z uwzględnieniem stopnia zaawansowania. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie.


Zajęcia z języka angielskiego startują 28 września o godz. 17.00. Mogą w nich wziąć udział gimnazjaliści (którzy przygotowują się do egzaminu), młodzież (w związku z przygotowaniami do matury na poziomie rozszerzonym), jak i dorośli (poziom początkujący - dotyczy osób, które rozpoczynają lub kontynuują naukę). Przewidziano również zajęcia dla dzieci - te jednak rozpoczynają się od października. Maluchy zostaną podzieleni na dwie grupy (I - 5-6 lat i i II - 7-9 lat). W październiku startuje też nauka języka niemieckiego. Mogą z tego skorzystać dorośli stanowiący grupę początkującą.

Ceny za powyższe zajęcia językowe wahają się od 20 do 50 zł za miesiąc nauki w przypadku języka angielskiego, zaś koszt zajęć z języka niemieckiego wynosi 30 zł za ten sam okres. Po dokładne informacje na ten temat odsyłamy na stronę internetową Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Można tam również znaleźć podział sal i godzin, w których będą odbywały się zajęcia.

(www.gok.suszec.pl)

jack

T G+ F

Zobacz także

Poetyckie potyczki językowe
Poetyckie potyczki językowe
Potyczki językowe w bibliotece
Potyczki językowe w bibliotece
Śladami pszczyńskich Żydów... miniprzewodnik po mieście
Śladami pszczyńskich Żydów... miniprzewodnik po mieście
Tradycje i kulinaria ziemi pszczyńskiej
Tradycje i kulinaria ziemi pszczyńskiej

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18