(fot. UG Pawłowice)

Najlepsza Przestrzeń Publiczna - zagłosuj na inwestycję z Pawłowic

gmina Pawłowice07.08.2019, 07:36

Do jubileuszowej XX. edycji konkursu „Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2019” gmina Pawłowice zgłosiła inwestycję pn. „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ul. Kasztanowej w Jarząbkowicach i zagospodarowanie terenu wokół”.

Celem konkursu jest promocja dobrej jakości przestrzeni, mającej charakter użyteczności publicznej przyczyniającej się do gospodarczego i społecznego rozwoju w skali lokalnej i regionalnej. Dlatego tak ważne jest kształtowanie i ochrona jej wysokiej jakości.

W tym roku do konkursu  zgłoszono 33 realizacje, które zlokalizowane są na terenie 20 gmin województwa. Większość realizacji ma charakter rekreacyjno – sportowy. Najpopularniejsza realizacja wśród biorących udział w głosowaniu zostanie uhonorowana Nagrodą Internautów, a wśród osób biorących udział w głosowaniu internetowym rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Natomiast we wrześniu planowana jest ocena zgłoszonych realizacji przez jury konkursowe złożone z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno - Architektonicznej, które nominuje a następnie wybierze laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Link do głosowania znajdziesz tutaj.

(źródło: UG Pawłowice)

KK

T G+ F

Zobacz także

Konkurs Wiedzy o Gminie Pawłowice
Konkurs Wiedzy o Gminie Pawłowice
Konkurs wiedzy o gminie Pawłowice
Konkurs wiedzy o gminie Pawłowice
Długi weekend sierpniowy - Święto Ziół i wspomnienie Powstania
Długi weekend sierpniowy - Święto Ziół i wspomnienie Powstania
Nowe lampy wzdłuż Piaskowej
Nowe lampy wzdłuż Piaskowej

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18