Kara grzywny dla Ukraińców, którzy wszczęli bójkę w hotelu

Pszczyna07.03.2018, 09:41

Zapadł wyrok sądu w Pszczynie przeciwko trzem obywatelom Ukrainy zatrzymanym po bójce, którą urządzili sobie w jednym z hoteli na terenie miasta. Materiały trafiły teraz do bielskiej placówki straży granicznej.

Dwóch 45-latków i 26-latek muszą zapłacić wysokie grzywny. Ze względu na fakt, że ich pobyt na terytorium Polski był tylko czasowy rozprawa odbyła się w trybie przyspieszonym.

Do incydentu doszło z końcem stycznia tego roku. Mężczyźni od pewnego czasu przebywali w jednym z miejscowych hoteli. Według ustaleń policji w ciągu dnia pracowali w pobliskim zakładzie i nie sprawiali większych kłopotów. Problem pojawił się, gdy pewnego wieczoru spożyli nadmierną ilością alkoholu. Podczas biesiady odbywającej się w wynajmowanym przez nich pokoju doszło do sprzeczki.

W konsekwencji niegroźnie wyglądające zdarzenie skończyło się raną kłutą brzucha. 45-letni uczestnik bójki użył bowiem w stosunku do najmłodszego biesiadnika noża. Szczęśliwie zadany cios nie skutkował poważnymi obrażeniami ciała, a jedynie płytką, nie zagrażającą zdrowiu ofiary ranką.

KPP Pszczyna

man

T G+ F

Zobacz także

Zaatakował konkubinę nożem, kiedy ta spała. Trafił do aresztu
Zaatakował konkubinę nożem, kiedy ta spała. Trafił do aresztu
Zajechał drogę motocykliście. Mężczyzna spadł na jezdnię
Zajechał drogę motocykliście. Mężczyzna spadł na jezdnię
160 lat OSP w Jankowicach
160 lat OSP w Jankowicach

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18