Kara grzywny dla Ukraińców, którzy wszczęli bójkę w hotelu

Pszczyna07.03.2018, 09:41

Zapadł wyrok sądu w Pszczynie przeciwko trzem obywatelom Ukrainy zatrzymanym po bójce, którą urządzili sobie w jednym z hoteli na terenie miasta. Materiały trafiły teraz do bielskiej placówki straży granicznej.

Dwóch 45-latków i 26-latek muszą zapłacić wysokie grzywny. Ze względu na fakt, że ich pobyt na terytorium Polski był tylko czasowy rozprawa odbyła się w trybie przyspieszonym.

Do incydentu doszło z końcem stycznia tego roku. Mężczyźni od pewnego czasu przebywali w jednym z miejscowych hoteli. Według ustaleń policji w ciągu dnia pracowali w pobliskim zakładzie i nie sprawiali większych kłopotów. Problem pojawił się, gdy pewnego wieczoru spożyli nadmierną ilością alkoholu. Podczas biesiady odbywającej się w wynajmowanym przez nich pokoju doszło do sprzeczki.

W konsekwencji niegroźnie wyglądające zdarzenie skończyło się raną kłutą brzucha. 45-letni uczestnik bójki użył bowiem w stosunku do najmłodszego biesiadnika noża. Szczęśliwie zadany cios nie skutkował poważnymi obrażeniami ciała, a jedynie płytką, nie zagrażającą zdrowiu ofiary ranką.

KPP Pszczyna

man

T G+ F

Zobacz także

Wciągnął kreskę i wsiadł za kółko
Wciągnął kreskę i wsiadł za kółko
Policja szuka świadków potrącenia 79-letniej pieszej
Policja szuka świadków potrącenia 79-letniej pieszej

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 17