fot. OSP Studzionka

Wypadek w Porębie: drzewo, dachowanie i pobyt w szpitalu

Poręba22.03.2019, 13:52

Pszczyńscy policjanci będą ustalać, co było powodem utraty panowania nad pojazdem przez 28-latka z Kryr. Mężczyzna uderzył w drzewo, zjechał na znajdujące się po drugiej stronie pole i ostatecznie, z podejrzeniem złamania kręgosłupa, trafił do szpitala.

Pierwszy dzień wiosny nie zakończył się szczęśliwie dla młodego mieszkańca Kryr. Nie wiadomo, jak długo 28-latek będzie znajdował się pod opieką lekarzy. Do szpitala trafił bowiem z licznymi stłuczeniami ręki i głowy oraz z podejrzeniem złamania kręgosłupa w odcinku szyjnym.

Z ustaleń policjantów wynika, że wczoraj po godz. 19.00, jechał swoją toyotą yaris drogą wojewódzką nr 933 w kierunku Jastrzębia-Zdroju. Na odcinku pomiędzy Porębą a Brzeźcami stracił panowanie nad pojazdem.

Uderzył w znajdujące się po prawej stronie drzewo, następnie dachując, zakończył swoją podróż na polu ornym znajdującym się po drugiej stronie drogi. Był trzeźwy w chwili zdarzenia.

Z relacji świadka wynikało, że chwilę przed zdarzeniem mężczyzna wyprzedzał inny samochód. Na ile ten manewr okazał się niebezpieczny i tym samym istotny dla dalszego przebiegu wypadku, i z jaką prędkością pokonywał trasę, wykaże prowadzone postępowanie

Tego dnia były dobre warunki atmosferyczne. Jezdnia była sucha. W miejscu, gdzie doszło do wypadku nie ma oświetlenia, obowiązuje ograniczenia prędkości do 90 km/h i jest to teren niezabudowany o małym natężeniu ruchu.
KPP Pszczyna

pako

T G+ F

Zobacz także

Zabezpieczono kolejne 3 automaty do gier
Zabezpieczono kolejne 3 automaty do gier
O bezpieczeństwie na drodze w Osiedlowym Domu Kultury w Pawłowicach
O bezpieczeństwie na drodze w Osiedlowym Domu Kultury w Pawłowicach
Niedzielny wypadek na DK1. Interweniowało LPR
Niedzielny wypadek na DK1. Interweniowało LPR

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 18