Wypadek na DK 1 w Kobiórze: wysypało się kilka ton zboża

Kobiór31.07.2017, 11:47

Kierowcy jadący trasą DK 1 w kierunku Bielska- Białej jeszcze przez kilka kwadransów będą odczuwać utrudnienia w ruchu na wysokości stacji paliw w Kobiórze. W tym miejscu doszło bowiem do zderzenia busa z ciągnikiem rolniczym. Nikt z uczestników zdarzenia poważnie nie ucierpiał. Komplikacje dotyczą jedynie płynności w ruchu za sprawą zablokowanych dwóch pasów ruchu, na które wysypało się kilka ton zboża.

Zgłoszenie kolizji dyżurny odebrał tuż przed godz. 9.00. Wynikało z niego, że w wyniku zderzenia się peugeota boxera i ciągnika rolniczego na dwa pasy ruchu trasy DK 1 w kierunku Bielska-Białej wysypało się kilka ton zboża.

Skierowane na miejsce służby mundurowe i medyczne miały za zadanie uprzątnąć drogę, opatrzyć rannych i zorganizować objazdy.

Pszczyńska drogówka skorzystała z okazji i "puściła" cały ruch przez teren pobliskiej stacji paliw. Ponownym załadunkiem zboża zajęli się strażacy, ratownicy medyczni opatrzyli natomiast rozcięcie na głowie 24-latka z Goczałkowic Zdroju, który kierował busem.

22-letniemu traktorzyście z Kobióra nic się nie stało. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierowca busa uderzył w tył przyczepy ciągnika. Jaki był dokładny przebieg tego zdarzenia i co było jego przyczyną, to będą teraz ustalać policjanci z Pszczyny.
KPP Pszczyna


 
 

pako

T G+ F

Zobacz także

Ślisko na drogach, są wypadki. Mikrobus i auto w rowie
Ślisko na drogach, są wypadki. Mikrobus i auto w rowie
Wojewódzkie obchody Święta Policji odbędą się w Pszczynie
Wojewódzkie obchody Święta Policji odbędą się w Pszczynie

Komentarze:

treść:
autor:

SQL: 17